دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

اعتبار در محل کار – چگونه اعتبار خود را در محل کار افزایش دهیم؟

اعتبار در محل کار - چگونه اعتبار خود را در محل کار افزایش دهیم؟Reviewed by وب آگاه on Nov 25Rating:

اعتبار در محل کار – ۷ روش برای افزایش اعتبار در محل کار

اگر می‌خواهید ویژگی‌های شخصیتی خود را تقویت کنید، به شما پیشنهاد می‌کنم روی روش هایی تمرکز کنید که به «معتبر» شدن شما کمک می‌کند.

اعتبار، سطح بالاتری از موفقیت است که در آن دیگران به شما، به شکل انسانی قابل اطمینان و تصمیم‌گیرنده نگاه می‌کنند. در نتیجه دیگران می‌خواهند با شما ارتباط برقرار کنند، با شما داد و ستد کنند، به صحبت‌های شما گوش کنند و روی شما حساب کنند.

اگر دوست دارید اعتبار شخصیتی خود را افزایش دهید و به انسانی معتبر تبدیل شوید، ۷ روش برای افزایش در محل کار را امتحان کنید. در هر شغل و جایگاهی که هستید می توانید این ۷ روش را به کار گیرید.

۱- ماهر باشید.

یکی از راههای افزایش اعتبار در محل کار این است که بکوشید تا در کار خود خبره شوید. از منابع به‌روز و آموزش‌های دست‌ِاول برای افزایش سطح توانایی‌هایتان استفاده کنید. به جایی برسید که بتوانید شرایط موجود را تحلیل کنید و راه‌کارهای مختلفی ارائه کنید.

۲- صادق باشید.

معتبر بودن رابطه مستقیمی با راستگو بودن دارد. تمام کارهای شما در محیط کارتان باید بی‌ریا انجام شود. تمام رویکردهای شما باید واقعی و به دور از تقلب انجام شوند. در هنگام حرف زدن دقت کنید که گفته‌های شما باید پشتوانه محکمی داشته باشند و بدون سوء نیت بیان شوند.

۳- برای افزایش اعتبار در محل کار مسئولیت پذیر باشید.

برای اینکه اعتبارتان افزایش یابد، باید مسئولیت تمام کارها و تصمیمات‌تان را بر عهده بگیرید. اگر کار اشتباهی انجام داده‌اید، آن را قبول کنید و اصلاحش کنید. اگر می‌خواهید کاری انجام دهید یا حرفی بزنید و از درست بودن آن مطمئن نیستید، حتماً اطمینان نداشتن خود را متذکر شوید.

۴- متواضع باشید.

با دیگران محترمانه رفتار کنید. وقتی با دیگران با احترام برخورد می‌کنید، در درجه اول به خودتان احترام می‌گذارید. یادتان باشد عناوین شغلی به دیگران اعطا می‌شود، پست‌های مختلفی به دست می‌آیند؛ اما این احترام است که به اعتبار و بهبود شخصیت انسان منجر می‌شود.

۵- باثبات باشید.

حرف‌ها، کارها و افکار شما باید باثبات باشند. کارهایی که انجام می‌دهید، حرف‌هایی که بر زبان می‌آورید و طرز تفکر شما همگی باید با هم همسو باشد و در راستای کار اصلی‌تان قرار بگیرند. وقتی همه موضوعات درونی و بیرونی شما باثبات باشند، کم‌کم اعتبار به وجود می‌آید.

۶- به اصول پایبند باشید.

به ارزش‌هایی که باور دارید پایبند باشید. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و حسادت نکنید. خود را با گذشته خود مقایسه کنید و هر روز نسبت به روز قبل پیشرفت کنید. در راه رسیدن به قله موفقیت، دست دیگران را نیز بگیرید و آنها را با خود همراه کنید.

۷- وفادار باشید.

یکی دیگر از راههای افزایش اعتبار در محل کار این است که به قول‌هایی که به دیگران می‌دهید پایبند باشید. وفادار باشید تا دیگران از ارتباط با شما احساس رضایت کنند. وقتی در جهت منافع دیگران قدم بر‌می‌دارید، اعتبار شما افزایش می‌یابد.

 ۷ راه برای افزایش اعتبار در محل کار را مطالعه کردید. از شما به خاطرمطالعه این نوشته تشکر می کنم و دعوت می‌کنم دیگر مطالب این وب سایت را نیز مطالعه بفرمایید.


این مطلب را از دست ندهید : اعتماد به نفس را به خود هدیه دهید تا موفقیت با شما همراه شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن