درباره وب آگاه

  • وب آگاه چیست ؟

وب آگاه طرحی برای تولید محتوای فارسی با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت های فردی، اجتماعی، تحصیلی، شغلی و ایجاد زمینه کارآفرینی و خوداشتغالی برای جوانان ایرانی به امید بهبود کیفیت زندگی می باشد.

  • فلسفه وب آگاه چیست ؟

وب آگاه، توسعه دانش و مهارتهای فردی را نه تنها  ابزاری برای رشد و موفقیت افراد، بلکه به عنوان تنها راهکار عملی توسعه و پیشرفت در سطح کلان جامعه می‌بیند.

در جامعه ما  خلق ثروت،  به عنوان پیش نیاز انکارناپذیر رفاه و آسایش، در میان شور و شوق دانش‌گرایی و تقدیس علم، ناپاک پنداشته و فراموش گردیده است. در حالیکه نیروی محرک سازندگی کشور و ایجاد روحیه  کار و تلاش، بر پایه ثروت آفرینی و ایجاد رفاه اقتصادی است.  همانگونه که در جوامع غربی دیده میشود عمده ترین اهداف کلان کشورها در توسعه اقتصادی و ایجاد فناوریهای نوین، بالابردن سطح رفاه عمومی جامعه بوده که این خود نیز سبب رضایت مندی بیشتر افراد و ترغیب به پیشرفت رو به کمال میشود. با عنایت به این موضوع وب آگاه با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت های مختلف فردی، اجتماعی، تحصیلی، شغلی در جهت بهبود کیفیت زندگی  افراد اقدام به تولید محتوای فارسی و ایجاد فرصت کار آفرینی مینماید.

  • مخاطب وب آگاه کیست؟

هرکس که خواهان رشد و پیشرفت و فتح قله های موفقیت، ثروت و ارتقاء استانداردهای زندگی فردی و اجتماعی است. وب آگاه محدودیت سنی ندارد. همه افراد اعم از دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی، افراد صاحب حرفه و کسب و کار، افراد جویای کار، بازنشستگان و زنان خانه دار و… همگی عضو خانواده بزرگ وب آگاه هستند .

  • هدف وب آگاه چیست؟

هدف وب آگاه ارائه محتوی آموزشی اصیل و دسته اول بر پایه جدیدترین مقالات چاپ شده در ژورنالهای معتبر دنیا و استفاده از نظریات و دانش پیشگامان و صاحب نظران در زمینه های گوناگون و همچنین مهیا نمودن بستری برای کارآفرینی و خوداشتغالی افراد میباشد.

اصول وب آگاه چیست؟

طرح وب آگاه از ابتدای سال ۱۳۹۶ به صورت رسمی آغاز به کار کرد و هم اکنون با همکاری یک تیم تخصصی تولید و مدیریت محتوا و آموزش مهارتی، به سرپرستی فریبا پیدنی فعالیت می‌کند.

همه اعضای گروه وب آگاه در راستای ارتقاء فرهنگ آموزشی کشور به اصول و ارزشهای زیر وفادار هستند:

  •  ایجاد عدالت آموزشی از طریق ارایه خدمات و محتوی آموزشی آنلاین در سراسر کشور
  •  تاکید جدی بر تولید محتوای اصیل و اوریجینال فارسی و تطبیق محتوا با نیازهای مردم با دوری از فرهنگ ترجمه مستقیم و کورکورانه دانش
  • تلاش برای ترویج فرهنگ ایجاد محتوا به جای کپی کاری و سرقت محتوای دیگران
  • تعامل با دوستان وب آگاهی با هدف تطبیق مسیر آموزش و تولید محتوا متناسب با نیازهای آنان
  • ایجاد کسب و کاری پایدار، سودده و موفق بر مبنای تولید محتوا و فراهم آوردن زمینه کارآفرینی و خوداشتغالی برای همه جوانان و افرادی که تخصص یا مهارتهای قابل عرضه و کاربردی دارند.
بستن