خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟

راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟Reviewed by وب آگاه on Dec 2Rating:

راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟ خیلی وقت ها از خود میپرسیم چرا برخی افراد اینقدر موفق و ثروتمند هستند و برخی دیگر حتی در امور ابتدایی زندگی درمانده اند؟ راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟ آنها چگونه به ثروت و موفقیت رسیده اند؟ در این نوشته ۸ راز موفقیت افراد ثروتمند را با شما در میان میگذاریم:

۸  راز موفقیت افراد ثروتمند

شاید خیلی ها این سئوالات را داشته باشند؟

  • چگونه می توان پولدار شد؟
  • راز موفقیت افراد ثروتمند چیست؟
  • ثروتمندان چه ویژگی هایی دارند که افراد عادی ندارند؟

 

و هزاران سئوال دیگر .با ما همراه باشید تا جواب این سئوالات را به طور مختصر بیان کنیم.

باید شروع کنیم و یاد بگیریم که آدم‌های پولدار چگونه راه های پول دار شدن را می دانند و انسانهای متفکر چه صفاتی دارند. چرا می‌گوییم متفکر؟ چون این دسته از افراد، تنها به فکر خودنمایی و زرق‌وبرق پول نیستند و خوب می‌دانند که چنانچه به این طریق رفتار کنند، طولی نخواهد کشید که به جرگه هزاران هزار بدهکار دیگر خواهند پیوست.

پس با هم، چند صفت برتر از زندگی ثروتمندان را مرور می کنیم و به این سوال که راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟ جواب میدهیم  به این امید که در آینده، در زندگی‌مان اجرا کنیم.

 ۱٫ ریسک‌کردن

اگر در هر شغل و حرفه‌ای هستید، باید بدانید که ریسک، بخشی از کسب درآمد است. افراد موفق سرمایه‌گذارهای بزرگ اعتقاد دارند که هر قدر ریسک بزرگ‌تر باشد، میزان سرمایه برگشتی بالقوه آن نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین اگر هوس پولدارشدن به سرتان زده، باید باور داشته باشید که از یک راه امن و بدون هیچ‌گونه پستی و بلندی، به جایی نخواهید رسید. باید مثل یک سرباز شجاع از موقعیت‌ها استفاده کنید و به دل خطر بزنید.

۲٫  سخاوت هوشیارانه

عده‌ای از ما سخاوتمندانه بودن را نوعی دست و دل بازی می‌دانیم که همه اطرافمان را شامل ‌شود. حاضریم همه دوستان‌مان را به‌ راحتی برای نهار مهمان کنیم. برایشان نوشیدنی بخریم. هنگام حساب‌ کردن کرایه پیش‌قدم باشیم و… . آن‌ قدر به این روش ادامه می‌دهیم که بعد از مدتی متوجه می‌شویم این نوع رفتارها برای دیگران به یک عادت تبدیل شده و آنها دیگر متوقع شده‌اند.

اگر دچار این رفتارها هستید، باید بدانید که افراد پولدار متفکر، هوشیارانه سخاوتمند هستند. یعنی بر حسب قدرشناسی و ارزش هر فرد حاضر به خرج‌ کردن برای او هستند. در کنار این روابط، درصد قابل‌ توجهی از دارایی‌ شان را نیز صرف امور خداپسندانه می‌کنند!

۳٫ نشست‌ و برخواست با افراد ممتاز جامعه

به اطراف‌تان نگاهی بکنید! آیا دوروبرتان را کسانی پر کرده‌اند که از زندگی‌ کردن، تنها گلایه و آه و شکایت را آموخته‌اند. یا افرادی که سرزنده و پویا و با وجود تمام سختی‌ها، در حال دویدن به دنبال اهدافشان هستند؟ این موضوع را جدی بگیرید چرا که انعکاسی بسیار قوی در زندگی‌تان خواهد داشت. هر دسته از این افراد می‌توانند شما را به‌ راحتی در حال‌ و هوایی تازه قرار دهند.

۴٫  نظارت بر سرمایه‌ گذاری

بله نظارت بر سرمایه گذاری یکی دیگر راز های موفقیت افراد ثروتمند است.سرمایه‌ گذاری حتما نباید شامل یک پروژه تجاری سنگین باشد بلکه می‌تواند از یک حساب ساده بانکی یا خرید سهام آغاز و به موردهای دیگر ختم شود. باید هم‌ پای مراکز فوق حرکت کنید. تا آنجا که می‌توانید به اطلاعات مالی خود از طریق خواندن مجلات در روزنامه‌های اقتصادی اضافه کنید.

۵٫ راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟ دوراندیشی

دوراندیشی و آینده‌نگری مستلزم داشتن اطلاعات مالی است که به مرور زمان، شما را صاحب حس ششم مالی می‌کند. پس چشم‌هایتان را برای فرصت‌های ایجاد درآمد، تیز کنید.

۶٫ محول‌ کردن امور

افراد موفق شخصا به دنبال امور مختلف نمی‌روند و وقت و انرژی‌شان را هدر نمی‌دهند. چنانچه در مساله‌ای حقوقی مشکلی داشته باشند، به‌ سرعت سراغ وکیل می‌روند. در امور مالیاتی به یک حسابدار مراجعه می‌کنند و…

این مطلب را از دست ندهید: رمز و رازهایی برای موفقیت

۷٫ راز موفقیت افراد ثروتمند چیست ؟ تمرکز

یک فرد ثروتمند برای خود، ماموریتی شفاف با اهدافی معین در نظر می‌گیرد. او نگاهی مصمم و پایدار به نتیجه کارش دارد و هرگز از مسیرش تغییر جهت نمی‌دهد. بنابراین شما نیز شروع کنید. دیدگاه شخصی‌تان و نحوه رسیدن به آن را بنویسید. هرگاه در مشکلات کوچک روزانه گرفتار آمدید، آن اهداف را به خود یادآوری کنید. بعد از برخورد و حل هر مساله، باانگیزه‌تر خواهید شد.

۸٫ خریدهای برتر

پولداران متفکر، خریدهای برتر را برای خود در نظر می‌گیرند. چرا که سزاوارش هستند. پس شما نیز ایده‌های بزرگ در سر داشته باشید. بهترین‌ها را برای خود، خانواده و اطرافیان‌تان بخواهید!

… و در نهایت به داشتن پول وانمود کنید تا به دستش آورید و به خاطر داشته باشید که پول، جذب افرادی می‌شود که می‌دانند چگونه باید با آن رفتار کنند.

منبع : jobide.ir

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن