خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشی

عادات روزانه یک فرد موفق در زندگی را بشناسید( قسمت اول)

عادات روزانه یک فرد موفق در زندگی را بشناسید( قسمت اول)Reviewed by وب آگاه on Nov 18Rating:

عادات روزانه یک فرد موفق در زندگی را بشناسید( قسمت اول)

افراد موفق طبق یک قانون و ویژگی خاص هرگز به موفقیت دست نیافته اند. بلکه مجموعه ای از عوامل مشترک است که در موفقیت آن ها تاثیرگذار هستند. در این مقاله که در دو نوشتار به شما تقدیم میشود سعی داریم اشاره ای به ۹ عادت مشترک افراد موفق داشته باشیم:

 ۱.  برای دستیابی به موفقیت سر وقت و زود بخوابید

۸ ساعت خواب در شبانه روز و در زمان مناسب مهم ترین عامل در شروع یک روز پر انرژی است. شبها قبل از فرا رسیدن نیمه شب به تخت خواب بروید و سعی کنید حداقل ۸ ساعت بدون استرس را در خواب بگذرانید. سلول های مغز در این هشت ساعت بازسازی میشوند و صبحی پرنشاط و قدرتمند را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

۲. برای دستیابی به موفقیت صبح زود از خواب برخیزید

 

مثالی قدیمی داریم که روزی را صبح زود پخش میکنند. سعی کنید با سپیده دم از خواب برخیزید . فراموش نکنید که تمرکز و انرژی صبح بهترین زمان برای انجام کارهای مهم است. با اشتیاق صبح زود به فعالیت های مهم بپردازید و ساعت های پایانی روز را به فعالیت های تفریحی و روزمره همچون نظافت و خرید بپردازید.

 

۳. برای دستیابی به موفقیت ذهن خود را از حاشیه دور و به آرامش دعوت کنید

سلامت ذهن برای افرادی که روزانه نیاز به استفاده بیشتر از مغزشان دارند حیاتی و مهم است. سعی کنید روزانه زمانی را به تمرین های آرامش ذهن همچون مدیتیشن اختصاص دهید و از اخبار و حواشی سطحی که تمرکز ذهنی شما را به هم میریزد دوری کنید.
ذهن شما سطل زباله نیست که هر فکر و خبری را به آن منتقل کنید. ذهنتان را پاکیزه نگه دارید.

۴. برای دستیابی به موفقیت چای و قهوه را به چند ساعت بعد از بیداری موکول کنید

کافیین برای ساعت های ابتدایی روز شاید وسوسه بسیاری ایجاد کند اما مصرف آن مناسب نیست و بهتر است ساعات ابتدایی روز خود را با مقداری پیاده روی و یا ورزش سبک شروع کنید.
بهترین انتخاب برای نوشیدنی صبح یک لیوان آب ولرم و یا نهایتا آبمیوه تازه است. مصرف کافیین را موکول کنید به دقایقی پس از استقرار در محل کار.

 


عادات مشترک افراد موفق مواردی بیش از آنچه بود که در این نوشتار به آن پرداخته شد. لذا شما را دعوت میکنیم که قسمت دوم این نوشتار را مطالعه کنید تا بیشتر با رفتارهای افراد موفق آشنا شوید. پیشنهاد میکنیم که این رفتار را به زندگی خود دعوت کنید و سعی کنید الگوی خود قرار دهید.

 

عادات روزانه یک فرد موفق در زندگی را بشناسید( قسمت دوم)

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن