خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

موفقیت در کسب و کار-دستیابی به موفقیت بدون داشتن راهنما ( قسمت دوم)

موفقیت در کسب و کار-دستیابی به موفقیت بدون داشتن راهنما ( قسمت دوم)Reviewed by وب آگاه on Nov 26Rating:

موفقیت در کسب و کار

در نوشته پیشین سعی کردیم از نکات مهمی بگوییم که استفاده از آن در رسیدن به موفقیت کارساز و حیاتی است.
همانطور که پیشتر به اهمیت مطالعه در رسیدن به موفقیت شغلی اشاره داشتیم در این نوشته نیز سعی داریم تا با تاکید بر نکات مهم دانش و آگاهی شما را افزایش دهیم تا بدین وسیله کسب و کارتان را ارتقا بدهید.

  ۱٫ برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار  اهدافتان را بشناسید

خیلی مهم است بدانید که تعریف شما از دستیابی به موفقیت در کسب و کارتان چیست و چرا این کسب و کار را برای خود برگزیده اید. بهترین روش این است که هر روز قبل از شروع فعالیت های روزمره شغلیتان ، اهدافتان را منظم و دسته بندی کنید. برای خودتان روشن کنید که چرا امروز میخواهید کار کنید و کدام قطعه از پازل موفقیت امروز باید چیده شود.

  ۲٫ برای دستیابی به موفقیت از اشتباهات نترسید بلکه از آن درس بگیرید

یکی از بزرگترین تجربیاتی که یک راهنمای کسب و کار به شما انتقال میدهد عدم ترس از شکست است. شکست اولین پل ورود به موفقیت است. شکست سبب میشود تا شما اشتباهات خود را اصلاح کنید و برای بهتر شدن بیشتر بیاموزید، بیشتر تلاش کنید و جدی تر به اعماق قضیه بیندیشید. این تمرکز کیفیت و کمیت فعالیت شما را ارتقا میبخشد و در پی هر ارتقایی موفقیت نهفته است.
هرگز از اشتباهات خود ناراحت نباشید.  پس از هرشکستی با انگیزه به شروعی قدرتمند بیندیشید و استین ها را بالا بزنید.

۳٫ برای دستیابی به موفقیت مشتری های خود را بشناسید

مشتریان خود را به خوبی بشناسید. یک پرسونا از رفتار ، خواسته و نیاز مشتریان گذشته خود تهیه کنید. به روشنی بررسی کنید که چه عاملی این افراد را به سمت شما کشانده است. چند درصد از این افراد دوباره از شما خرید کرده اند. فراموش نکنید که مشتری یکی از ۳ عامل اصلی موفقیت است. برای این عامل مهم وقت زیادی صرف کنید و سعی کنید خدمات و محصولاتتان را با دقت زیاد به سلیقه عموم مشتریانتان نزدیک کنید.

دستیابی به موفقیت هرگز فرمول سفت و سختی نداشته است. این مجموعه ای از نکات ، رفتار و دقت هاست که در کنار هم موفقیت را رقم میزند. سعی کنید با بیشترین تمرکز هر روز بیاموزید و دانسته های خود را به صورت عملی در زندگی کاری خود استفاده کنید.


این مطلب مفید را از دست ندهید :  موفقیت و تعریف معروف آن، تصاحب یک شغل رویایی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن