خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ ۱۰ اقدام برای افزایش حقوق

چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ ۱۰ اقدام برای افزایش حقوقReviewed by وب آگاه on Dec 1Rating:

چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ ۱۰ اقدام برای افزایش حقوق : یکی از شکایت‌های این روزگار این است که هزینه‌های زندگی زیاد شده و حقوق ثابت مانده است. این مقدار پول کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد. باید یاد گرفت چگونه حقوق خود را افزایش داد.

آیا شما نیز از ثابت ماندن حقوقتان شکایت دارید؟ آیا چندین سال است که حقوق دریافتی شما افزایش نیافته است؟ آیا همکارانتان حقوق بیشتری دریافت می‌کنند؟ آیا آنها با گرفتن پول و پاداش همواره خوشحال می‌شوند؟ آیا دریافتی شما کمتر از انتظارتان است؟ این نوشته را بخوانید.

اگر به دنبال افزایش حقوق هستید:

۱- چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ زودتر به سرکار بروید

مطالعات نشان داده است که کارمندانی که زودتر در محل کار حاضر می‌شوند، از نظر کارفرمایان باوجدان تر هستند. اگر دیر سرِکارتان حاضر می‌شوید، نباید انتظار داشته باشد حقوقتان افزایش یابد. از این به بعد، صبح‌ها زودتر از خواب برخیزید، کمی نرمش انجام دهید و سرکارتان حاضر شوید.

۲- مثبت اندیش باشید

در جواب به این سئوال  که چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ باید به این نکته اشاره کرد که تمام مدیران عاشق کارمندانی هستند که با مثبت اندیشی حرف می‌زنند و عمل می‌کنند. اگر دائماً بهانه‌تراشی می‌کنید و از اوضاع موجود گله و شکایت دارید، مدیران و همکارانتان را کلافه خواهید کرد. پس دیدی مثبت داشته باشید.

۳- چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ حرفه‌ای لباس بپوشید

همواره تمیز و مرتب و با ظاهری آراسته به محل کار خود بروید. حرفه‌ای لباس بپوشید. زیرا لباس مناسب بر روی افزایش حقوق و ترفیع گرفتن کارمندان تأثیر می‌گذارد.

۴- خود را بالا بکشید

مهارت‌ها و دانش خود را افزایش دهید. با این کار، رئیس یا مدیرتان برای شما ارزش بیشتری قائل می‌شود. مدرک جدیدی بگیرید یا به آموختن مهارتی جدید مشغول شوید.

این مطلب را از دست ندهید : مدیریت پول و هزینه برای زوجهای جوان 

۵- فعال باشید

در جلسات کاری و مهمانی‌هایی که رئیس و همکارانتان حضور دارند، فعال باشید. با دیگر افراد حرف بزنید و خود را نشان دهید. با این کار در چشم مدیران، فردی کلیدی و کاری خواهید بود.

۶- مشکلات موجود در محل کارتان را رفع کنید

هر زمان کارفرمایتان به کمک شما نیاز داشت، به کمک او بشتابید. حاضر شوید و با دل‌وجان او را همراهی کنید. کسی که همواره مشکلات محل کار را حل می‌کند به‌عنوان فردی کلیدی شناخته می‌شود.

۷- با همکاران خود همدل باشید

وقتی همکارانتان با مشکلی مواجه می‌شوند،به آن‌ها کمک کنید. از مجادله با همکارانتان خودداری کنید. بین همکارانتان صلح و صفا برقرار کنید تا دلسوز و مهربان به نظر برسید.

۸- از شایعه‌پراکنی بپرهیزید

پشت سر کارفرما و همکارانتان حرف نزنید. یادتان باشد رئیس شما، محیط کاری را زیر نظر دارد و این حرف‌ها به گوش او خواهد رسید. غیبت و شایعه‌پراکنی ارزش و اعتبارتان را از شما می‌گیرد.

۹- چگونه حقوق خود را افزایش دهیم؟ بازدهی خود را افزایش دهید

بازدهی کاری خود را افزایش دهید. بیشتر و سریع‌تر کار کنید. وظایف خود را به طور کامل انجام دهید. بدین وسیله رضایت رئیس خود را جلب کنید.

۱۰-  بخواهید تا به شما داده شود

برای افزایش حقوقتان با مدیر و مسئول مالی شرکت صحبت کنید و درخواست دهید. دلایلی قوی بیاورید که ثابت کند لایق دریافت این پاداش هستید. وقتی درخواست خود را مطرح می‌کنید، دیگران متوجه خواسته درونی شما خواهند شد.

امیدوارم با انجام این ۱۰ اقدام، بتوانید حقوق خود را افزایش دهید و شادتر و پولدارتر زندگی کنید.

این مطلب را از دست ندهید : رازهایی برای افزایش درامد و جذب ثروت


نظر شما برای ما مهم است. لطفا نظر خود را راجع به مقاله بالا در پایان همین پست بنویسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن