خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

دستیابی به موفقیت بدون داشتن راهنمای کسب و کار- نکات مهم ( قسمت اول)

دستیابی به موفقیت بدون داشتن راهنمای کسب و کار- نکات مهم ( قسمت اول)Reviewed by وب آگاه on Nov 26Rating:

دستیابی به موفقیت بدون داشتن راهنمای کسب و کار- نکات مهم ( قسمت اول)

موفقیت دلیل مهمی برای مطالعه، آموختن و کسب تجربه است. اغلب ما برای دستیابی به موفقیت در برهه خاصی از زندگی به دنبال یافتن آموزش های بسیاری بوده ایم.  گاها این آموزشها همیشگی هستند و کسب دانش در رابطه با موضوع مورد نظر زمان و مکان خاصی ندارد.

به عنوان مثال اگر به دنبال موفقیت در کسب و کار خودتان هستید قطعا هر لحظه و هر مکان فرصت مناسبی برای کسب تجربه خواهد بود. بسیاری از افراد یک منتور(مربی-راهنما) با تجربه و موفق در کنارشان دارند و همواره سوالات و چالش های خود را با آن ها در میان میگذارند.
اگر شما راهنما یا منتور کسب و کار در کنار خود ندارید ، شاید شانسی بزرگ را از دست داده باشید  ولی رسیدن به موفقیت را از دست نداده اید قطعا.
چند نکته کاربردی برای دستیابی به موفقیت در این نوشته کوتاه گردهم آورده ایم تا از آن ها استفاده کنید. قطعا با مطالعه، کسب تجربه از افراد موفق میتوانید جای خالی منتور را در رسیدن به موفقیت پر کنید.

۱٫ برای دستیابی به موفقیت خود را به چالش بیندازید

سعی کنید از هر موقعیت و اتفاقی که در کسب و کار شما رخ میدهد یک چالش بسازید. قطعا این چالش به آموختن مطالب و نکات بهتر کمک میکند. همچنین چالش ها کسب و کار شما را غربالگری میکنند و آپدیتی جدید از نسخه ای بی اشکال ارایه میدهند.

 ۲٫  برای دستیابی به موفقیت کاری را انجام دهید که به آن اهمیت میدهید

هر روزه به این فکر کنید که برای چه چیزهایی حاضرید بیشتر وقت بگذارید. نگاهی دقیق به علایق خود بیندازید. قطعا مباحث جالبی وجود دارد که در روز بخش زیادی از وقت شما را به خود اختصاص میدهند. سعی کنید از همین علایق کسب و کار بسازید.

  ۳٫ برای دستیابی به موفقیت ریسک پذیر باشید

اگر روزی به نقطه ای رسیدید که انجام فعالیتی هیچ نقطه چالش برانگیز و قابل تاملی ندارد کمی شک کنید. چرا اینطور است؟ قطعا یک جای کار میلنگد. به دنبال کارهای ریسک دار بروید و خود را به دریای چالش ها بسپارید. این کار به شخصیت شما قدرت، به کسب و کارتان کیفیت و نوآوری میبخشد.

نکات مهم ما خیلی زیاد نیستن. اما شاید گفتن تمام این نکات یکجا، تمرکز شما را برای عمیق اندیشیدن در هر موضوع کم کند. در نوشته های دیگر بیشتر درباره این نکات مهم با شما صحبت خواهیم کرد. سعی کنید تا انتشار مقاله دوم بیشتر درباره مطالب مطروحه تفکر کنید و استفاده از این نکات را در زندگی کاری خود جدی بگیرید.

 

قسمت دوم این نوشته را از دست ندهید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن