دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشی

دانلود کتاب صوتی فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف

دانلود کتاب صوتی فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدفReviewed by وب آگاه on Dec 10Rating:
فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف 
فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف
 

فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف

 چگونه باید هدف گذاری کنید تا به هدفتان برسید؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که در ۵ سال آینده قصد دستیابی به چه مواردی دارید؟ آیا هدف مشخص و روشنی برای خودتان در رابطه با کسب وکار مشخص کرده اید؟ آیا می دانید در پایان امروز قصد دستیابی به چه چیزی دارید؟

دانلود کتاب صوتی فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدفهدف گذاری

هدف گذاریموفقیت

اگر می خواهید موفق شوید، باید هدفی را برای خود مشخص کنید. بدون داشتن هدف تمرکز نداشته و از مسیر مشخصی برخوردار نیستید. هدف گذاری نه تنها به شما اجازه می دهید مسیر زندگی و کسب وکار خودتان را در دست داشته باشید. بلکه به شما اجازه می دهد تا از آن به عنوان یک بنچمارک برای تعیین موفقیت خود استفاده کنید.

یک لحظه فکر کنید:پس انداز کردن در بانک تنها زمانی میتواند دلیلی برای موفقیت شما به حساب می آید که هدف شما جمع کردن ثروت باشد. اما اگر در پی کار خیرخواهانه باشید، این کار برخلاف هدف شما است و برای شما موفقیت به حساب نمی آید.

بااین وجود برای دستیابی به هدف های خودتان، باید به خوبی بدانید که چگونه باید هدف انتخاب کنید. فقط نمی توانید بگویید “من می خواهم” و انتظار موفقیت داشته باشید. هدف گذاری فرایندی است که با بررسی دقیق آغازشده و در پایان، کار و تلاش بسیار زیادی را می طلبد. در بین این دونقطه مراحل بسیار مهمی وجود دارد اطلاع از آن ها به شما اجازه می دهد اهداف قابل دستیابی برای خود انتخاب کنید.

 فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف 

چگونه در سال ۹۶ به تمام اهداف و خواسته‌های خود برسیم؟

چگونه در سال ۹۶ به تمام اهداف و خواسته‌های خود برسیم و یک سال رؤیایی را رقم بزنیم؟یکی از مهم‌ترین عوامل لازم برای رسیدن به موفقیت، هدف‌گذاری صحیح است و فقط ۳ درصد مردم جهان هدف دارند. فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف  روش تضمین‌شده‌ای است که تاکنون افراد بسیار زیادی را در تمام جهان به اهدافشان رسانده است.

تمام کسانی که هدف دارند، موفق نمی‌شوند. اما همه‌ی کسانی که موفق می‌شوند، هدف دارند. هیچ انسانی بدون داشتن اهدافی دقیق و روشن نمی‌تواند به آرزوهای خود دست پیدا کند.

با پیروی از این الگوی مؤثر و قدرتمند، هدف‌گذاری کاربردی و برنامه‌ریزی هوشمندانه‌ای انجام دهید تا یک سال رؤیایی را برای خودتان خلق کنید.اگر می‌خواهید سال ۹۶ (یا حتی سالهای آتی زندگیتان ) برایتان سرشار از موفقیت باشد و یک زندگی عالی را در این سال تجربه کنید، همین الآن این فایل صوتی را دانلود کنید. و به آن گوش بدهید!

شما با عمل به این آموزش و با اجرای گام‌به‌گام این ۷ مرحله می‌توانید به هر هدف و خواسته‌ای که دارید در زمینه های شخصی، شغلی و…برسید.در این فایل صوتی، شما با فرمول ۷ مرحله ای برای رسیدن به موفقیت و هدف آشنا خواهید شد.

دانلود رایگان فایل صوتی ” فرمول ۷ مرحله ای رسیدن به هدف و موفقیت “

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن