دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشی

دانلود کتاب یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند

راز ساده موفقیت های بزرگ

دانلود کتاب یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کندReviewed by وب آگاه on Dec 18Rating:

کتاب یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند – خیلی از ما سخت کار میکنیم و از هر تلاشی که در توان مان باشد دریغ نمیکنیم ولی هیچوقت موفقیت های بزرگ  نصیب مان نمیشود و از  راز ساده موفقیت های بزرگ  بی اطلاعیم . به همین خاطر در بهترین حالت کمی وضعیت مان بهتر میشود و به اصلاح «یکم موفق تر» میشویم و بعد دوباره برمیگردیم سر جای اول مان.

میدانید چرا ؟
چون ذهن نمیتواند بیش از آنچه برایش برنامه ریزی کردید، به شما تحویل دهد.
 راز ساده موفقیت های بزرگ این است که باید ذهن تان را برنامه ریزی مجدد کنید تا بتوانید موفقیت های بزرگ را هم در زندگی نتیجه بگیرید.

ذهن انسان مثل یک کامپیوتر است.
اگر میخواهید موفقیت های بزرگ بدست آورید باید برنامه ای برای اجرای آن به ذهن بدهید…
اصطلاح برنامه ریزی مجدد ذهن منجر به یک انقلاب روحی و روانی در دوران اخیر شده است. در عصر حاضر به این نتیجه رسیده­ ایم که با انتخاب افکاری که اجازه می­دهیم وارد ذهنمان شود و افکاری که مرور می­کنیم به معنی واقعی کلمه، قدرت برنامه ریزی مجدد ذهن را داریم.

 ذهن، یعنی همه چیز و یادگرفتید که هرآنچه ذهن بتواند تصور کند، میتواند بدستش آورد. اما آیا واقعا افکار و ایده هایی که در ذهن دارید نتیجه اش موفقیت های بزرگ در زندگی خواهد شد؟

کتاب کوچک و ارزشمند “یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند” به بررسی یکی از مهم ترین اصول و قوانین موفقیت می پردازد. کسی که به روشی که این کتاب ارائه می دهد عمل کند خیلی زود تغییرات عمیقی را در زندگی خودش احساس می کند و از هرج و مرج و به هم ریختگی در زندگی اش به آرامش و پیشرفت می رسد.

  الگویی در کتاب یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند ارائه شده است که اگر این الگو را برای رسیدن به هر هدفی به کار بگیرید نتیجه ­ی تضمین شده اش موفقیت است. دیدگاه و بینشی عمیق در این کتاب ارائه شده است که با استفاده از آن میتوانید اشتباهات و خطاهایی که تا حالا برای رسیدن به اهداف و خواسته های تان داشته اید را تصحیح کنید و به روشی خیلی ساده و در عین حال بی نهایت قدرتمند خواسته­ ها و آرزوهای خود را برآورده کنید.

یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند

کتاب یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند راز اینکه چرا تا حالا تصمیم ­های زیادی در زندگی گرفته اید ولی هیچوقت به آنها عمل نکرده اید را توضیح می دهد و راه حلی ساده و کاربردی برای این مشکل بیان می کند. در پایان این کتاب شما تبدیل به شخصیت متفاوتی شده اید که خود را کسی که یاد گرفته چطور در همه­ ی کارهایی که قبلا نتیجه ای نمی گرفت به طور غیرقابل مقایسه ای بهتر عمل کند و با شکست­ها و زمین خوردن­هایی که تا قبل از این اتفاق خوب داشته برای همیشه خداحافظی کند می­بینید.

با بینشی که این کتاب به شما میدهد، به یک الگوی واقعی و بی نظیر برای دوستان و اطرافیان خود تبدیل خواهید شد.

 

به این نوشته امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.35 ( 1 رای)
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن