رشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

راز جذب ثروت – داستان شما و قانون جذب

راز جذب ثروت و رسیدن به موفقیت بیشتر

راز جذب ثروت - داستان شما و قانون جذبReviewed by وب آگاه on Sep 1Rating:

راز جذب ثروت و داستان شما

تک تک اجزای تجربه زندگی شما با قدرت پاسخ قانون جذب به افکارتان و داستانی که درباره زندگی تان می گویید به سوی شما کشانده شده اند. پول و اندوخته های مالی شما، سلامت جسمانی، وضوح فکر، انعطاف پذیری، قد و قواره، محیط کار شما، طرز رفتار دیگران با شما، میزان رضایت شغلی، میزان پول و ثروت شما، در واقع میزان خوشبختی و سعادتی که به طور کلی در طول زندگی تان تجربه کرده اید همه و همه به علت داستانی که برای زندگیتان تعریف میکنید اتفاق می افتد.حال اگر  به خودتان اجازه دهید تا نیت حاکم بر ذهنتان محتوای متفاوتی از داستان زندگیتان نقل کند یقین داشته باشید زندگی شما به صورت یک روند رو به بهبود مداوم درآید چون بنابر قانون قدرتمند جذب باید اینچنین باشد!

آیا در رابطه با جذب ثروت گاهی زندگی ناعادلانه به نظر میرسد ؟

شما در زندگی موفقیت و ثروت بیشتری میخواهید و دست به کار شده اید و هر کاری که هرکسی به شما گفته انجام داده اید، اما موفقیتی که به دنبالش هستید به کندی به سراغتان می آید. شما سخت تلاش کردید اما انگار کارها اصلا جلو نمی رود!

در سالهای اولیه زندگیمان وقتی به موفقیت فکر میکردیم، موفقیت را در برآورده کردن انتظارهای دیگران می دیدیم. معلمان، والدین و مربیان ما با گذاشتن قواعد خودشان از موفقیت راضی و مطمئن به نظر میرسیدند و ما هم با پیروی از دستورات و قوانین آنها خودمان را موفق می پنداشتیم. آن ها همواره می گفتند:”منظم باش، همیشه پرتلاش و سخت کوش باش، یادت باشد در زندگی باید سخت کار کنی، همیشه صادق باش، نابرده رنج گنج میسر نمیشود و از همه مهمتر هرگز تسلیم نشو … “

اما به مرور زمان که بزرگتر شدیم، دیدیم هرچقدر هم که تلاش می کنیم اصول معلمان، والدین و مربیان ما درباره ی موفقیت و جذب ثروت به نتایجی که دلمان میخواست منجر نمیشود بنابراین میزان رضایت ما از کسب تایید کسانی که این قواعد را مقرر داشتند کاهش یافت. اگر کمی عقب بایستیم و به مجموع آموزشها و قوانین موفقیت که از آنها  فراگرفتیم نگاهی بیندازیم میبینیم نه تنها موفقیت قابل توجهی کسب نکردیم بلکه متوجه میشویم اصول آنها حتی برای خودشان هم موفقیت واقعی به بار نیاورده و این موضوع بیشتر ما را مایوس میکند.

اما قضیه وقتی بدتر میشود که کسانی را میبینیم که ظاهرا آن قوانین و دستورات را رعایت نمیکردند و مثل ما هم تلاشی برای اجرای آن دستورات و آموزه ها به کار نمیبردند ولی موفقیت هایی بیشتر از ما کسب میکردند! در چنین مواقعی خیلی وقتها از خودمان میپرسیم: ” یعنی چه ؟ چطور ممکن است کسانی که آنهمه تلاش میکنند اینقدر کم دریافت کنند  و کسانی که ظاهرا خیلی کم کار میکنند اینقدر زیاد دریافت کنند؟ تحصیلاتی که من این همه پول و وقت صرفش کردم هیچ فایده ای نداشت آنوقت آن مالتی میلیونر دیپلم هم ندارد !

چرا کار و تلاش شدید من نتیجه لازم را به بار نیاورد؟ چرا تعداد اندکی از آدمها واقعا ثروتمند میشوند ولی بیشتر آدمها برای زندگی بخور و نمیر جان میکنند؟ من چه چیزی کم دارم؟ آدمهای موفق چه چیزی می دانند که من نمیدانم؟ راز جذب ثروت و موفقیت چیست ؟

آیا برای جذب ثروت و موفقیت نهایت سعی خود را کردن کافی نیست ؟

وقتی هر کاری که بتوانید فکرش را بکنید انجام میدهیم و نهایت سعی خودمان را میکنیم تا آنچه را قرار است برایمان موفقیت به بار آورد انجام می دهیم ولی موفقیتی به بار نمی آید، به حالت تدافعی روی می آوریم و از دست کسانی که موفقیت مورد نظر ما را بدست آورده اند عصبانی می شویم. حتی ممکن است گاها فقط به این علت موفقیت آنها را محکوم می کنیم که تماشای موفق زندگی کردن آنها برایمان خیلی دردناک است !

اما اینجا باید به یک هشدار بزرگ توجه کنیم : وقتی به جایی می رسید که علنا موفقیت و ثروتی که آرزویش را داشتید محکوم می کنید نه تنها آن موفقیت مالی هرگز به سراغتان نمی آید بلکه حق خدادای خودتان برای سلامت و سعادت را هم از دست می دهید.

خیلی ها عملا” به این نتیجه گیری نادرست می رسند که دیگران به نوعی با هم تبانی کرده اند تا مانع موفقیت آنها شوند. چون از ته دل معتقدند که هر کاری را که ممکن است برای کسب موفقیت و جذب ثروت انجام داده اند و این واقعیت که موفقیت به سراغشان نیامده حتما باید به این معنی باشد که نیروهای خصمانه ای در کارند  که آن ها را از رسیدن به آرزویشان محروم میکنند. اما واقعیت اینست که :

هیچکس هرگز نمیتوانسته مانع موفقیت شما شود یا حتی شما را به موفقیت برساند. موفقیت شما کاملا به خودتان بستگی دارد. تماما در کنترل شماست.

در این سری مقالات آموزنده از وب آگاه با موضوع راز جذب ثروت و موفقیت میخواهیم به طور بنیادین و عمیق باورهای مربوط به ثروت و موفقیت را موشکافانه بررسی کرده باورهای مخرب را رفع و افکار مثبت و  سازنده را جایگزین کنیم. مطمئنا با پیروی از دستورالعملهای پیشنهاد شده در این مقالات تغییرات شگفت انگیزی در زندگی خود تجربه خواهید کرد. با ادامه موضوع با ما همراه باشید.

دانلود رایگان کتاب ” میخوام به هدفهای زندگیم برسم”

برای موفقیت و جذب ثروت باید چه کار کنم ؟

شماره ۱: موفقیت را باید فراخواند

برای روی دادن اتفاقات باید دست به کار شوید. موفقیت به آغوش شما نمی پرد. باید ازفرصت ها بهره مند شد.

شماره ۲: مثبت حرف بزنید.

ثروتمندان همیشه می گویند«من می توانم» ولی فقرا معمولاً می گویند:« نمی توانم».

شماره ۳: به دنبال فرصت ها باشید.

کسانی که به دنبال آسایشند، به ندرت به ثروت می رسند.

شماره ۴: منظم باشید.

ثروتمندان دیر رضایت می دهند. اما افراد فقیر به دنبال رضایت فوری هستند.فقرا به رضایت کوتاه مدت اما رنج بلند مدت می رسند.

شماره ۵: احساس نیاز داشته باشید.

نیاز به موفقیت محرک فرد ثروتمند است.اینکه منتظر شوید تا کشف شوید هیچ ارزش و ثروتی به بار نمی آورد.

شماره ۶: راز جذب ثروت تا رسیدن به ثروت پشتکار داشته باشید.

اگر زمین خوردید دوباره بلند شوید. بازنده ها با اولین مشکل کوتاه می آیند، اما شما یک برنده هستید.

شماره ۷: یادتان باشد که برای دریافت ارزش باید ارزش بدهید.

فقرا همیشه به دریافت ارزش از دولت و امثال آن، فکر می کنند شما فقط باید به آینده پر از فراوانی خود و راه های خلق آن فکر کنید.

شماره ۸: در مقابل تمام شرایط زندگی تان مسئولیت پذیر باشید.

و برای تغییر شرایطی که مانع کسب ثروت شما می شوند، آماده باشید.

شماره۹: کلام خود را تغییر دهید.

اگر به صحبت های افراد فقیر گوش دهید، بلافاصله متوجه خواهید شد که اکثر حرف هایش منفی ست. اگر شما هم این عادت را دارید، قبل از حرف زدن خوب فکر کنید. حرف های منفی ای را که می شنوید فیلتر کنید. کمترین سخن منفی را به زبان نیاورید.

شماره ۱۰: به جاهایی بروید که ثروتمندان می روند.

به بهترین هتل ها یا رستوران شهرتان بروید. در لابی بنشینید و در ارتعاشات ثروت غرق شوید.

شماره ۱۱: به مدت ۶۰ روز از رسانه های عمومی فاصله بگیرید.

احساس بهتری خواهید داشت و کارهای بیشتری انجام خواهید داد. بعد از ۶۰ روز دوباره برگردید.مشاهده خواهید کرد که رسانه  ها چقدر منفی هستند و دور ماندن از رسانه ها و مخصوصا تلویزیون چه تاثیر باورنکردنی در به آرامش رسیدن و افزایش تمرکز شما خواهد داشت.

 
امتیاز کاربران: 4.25 ( 1 رای)
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن