خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشیمقالات کسب و کار

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید – رمز و رازهای موفقیت و ثروت

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید - رمز و رازهای موفقیت و ثروتReviewed by وب آگاه on Dec 8Rating:

 کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از جمله مفیدترین و نافذترین کتاب‌ھای زمانه ماست که راه دست‌یابی به موفقیت را نشان داده است. رمز و رازهای موفقیت و ثروت و رسیدن به تعالی روحی و روانی که این یکی با پول قابل اندازه‌گیری نیست.کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)، کتابی است در زمینه موفقیت فردی که در سال ۱۹۳۷ توسط ناپلئون هیل (Napoleon Hill) منتشر گردید.

 کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید - رمز و رازهای موفقیت و ثروت
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید – رمز و رازهای موفقیت و ثروت

 

این اثر ارزشمند را می توان پرفروش ترین کتاب تاریخ در زمینه رمز و رازهای موفقیت و ثروت و کسب و کار دانست، که به بیان رمز و رازهای موفقیت و ثروت پرداخته است.

تاکنون نظیر این کتاب نوشته نشده است و شاید ھم بتوان گفت که نوشته نخواھد شد. با الھام از «اندرو کارنگی» که سال‌ھا پیش رمز موفقیت خود را برای ناپلئون ھیل شرح داد این کتاب به رشته تحریر درآمد. کارنگی نه تنھا شخصا یک میلیاردر بود بلکه با افشای رمز ثروتمند شدن خود به میلیونر شدن بسیاری کمک کرد.

سوای کارنگی حدود ۵۰۰ نفر از اغنیای جھان رمز موفقیت خود را با ناپلئون ھیل در میان گذاشتند. ناپلئون ھیل عمری را به تحقیق و بررسی گذراند تا پیام اشخاص موفق را به گوش دیگران برساند. ھزاران نفر فلسفه مشھور این کتاب را برای رسیدن به غنا و ثروت در خدمت گرفتند.

رمز و رازهای موفقیت و ثروت به شکلی که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آمده زمان و مکان نمی‌شناسد. اعتبارش ھمیشگی است. در تازه‌ترین چاپی که از این کتاب می‌خوانید، فلسفه و فرمول‌ھای اسباب موفقیت برای ھمه کسانی که خواھان ثروت ھستند و برای ھمه کسانی که به غنای روحی و روانی راغب ھستند تشریح شده است.


فلسفه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید


کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی راھنماست که چگونگی دستیابی به ھدف را توضیح می‌دھد. کتابی خودیار است. در این کتاب با اعجاز ھدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته، تلقین به خود، نقش ھمکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه‌ای برای ارائه خدمات شخصی، باتوجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه‌ھای این کتاب به ثروت و مکنت رسیده‌اند آشنا می‌شوید.

توجه داشته باشید که توانگری تنھا با معیار پول قابل اندازه گیری نیست. دوستی‌ھای ادامه‌دار، مناسبات خانوادگی موزون و احساس درک ھمدلانه میان ھمکاران نعمت بزرگی است .این نعمت اسباب آرامش ذھن می‌شود و جز به وسیله ارزش‌ھای معنوی و روانی قابل اندازه‌گیری نیست .

 

فلسفه مندرج در این کتاب شما را برای رسیدن به این معنویات آماده می‌سازد. تنھا کسانی می‌توانند به این مھم برسند که از آمادگی کافی برخوردار باشند.

استفاه از فلسفه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید زندگی شما را متحول می‌سازد. نه تنھا از فشارھای روانی و مشقات زندگی شما می‌کاھد، بلکه شما را برای دستیابی به تنعم و انباشت ثروت آماده می‌سازد.

 

از جمله افراد مطرحی که ناپلئون هیل با آنها مصاحبه داشته است می توان به توماس ادیسون، الکساندر گراهام بل، جان دی. راکفلر و هنری فورد اشاره نمود. آگاهی و آشنایی با رمز و رازهای موفقیت و ثروت این افراد در زندگی باعث گردید که خود وی نیز بتواند در اواخر عمر به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شود. همچنین وی مدتی نیز به عنوان مشاور رئیس جمهور وقت امریکا، فرانکلین دی روزولت، فعالیت نماید.

 

با تشکر از همراهی شما در این پست از مجموعه مقالات روانشناسی موفقیت ثروت  وب آگاه .اگر نظر یا پیشنهادی دارید در انتهای همین پست بفرماید. هدف وب آگاه  تولید مقاله های انگیزشی موفقیت ثروت میباشد. دوست دارید مقاله بعدی در مورد کدامیک از افراد موفق و ثروتمند دنیا باشد ؟

 

 

 

دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید 

نوع محصول: کتاب الکترونیکی(PDF)
نام اثر: کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید»
نویسنده: ناپلئون هیل

زبان: فارسی

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بستن