رشد مهارتهای فردیعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستی

نقش هدف در زندگی – چرا باید در زندگی هدف داشته باشیم؟

نقش هدف در زندگی - چرا باید در زندگی هدف داشته باشیم؟Reviewed by وب آگاه on Sep 17Rating: 5.0

هدف در زندگی – نقش هدف در زندگی خیلی از مردم تصویری از انچه می خواهند در زندگی داشته باشند در ذهن خود دارند ولی متاسفانه این تصویر با واقعیت زندگی آنها خیلی متفاوت است . خیلی از آنها پول کافی، آزادی عمل، روابط خوب و سلامت جسمی را که می خواهند ندارند. و در واقع خیلی از آنها شادی و رضایت خاطر درونی که همه ما خواهانش هستیم را ندارند.

به عبارت دیگر، چیزی آنها را از رسیدن به زندگی عالی که شایستگی اش را دارند منع می کند و مانعی سد راه رسیدن به زندگی ممتازشان وجود دارد.

علت همه این سردرگمی ها نداشتن اهداف واضح و روشن در زندگی است. وقتی دقیقا و به وضوح نمیدانیم چه هدفی در زندگی داریم، جهان هستی هم نتایج مبهم و غیر دقیقی به ما نشان می دهد.

در ویدئو کوتاه ۴ دقیقه ای امروز( که قسمتی از آموزش کلاس آنلاین رایگان من است) ضرورت داشتن هدف در زندگی را برشمردم. به این سئوال جواب دادم که چرا باید در زندگی هدف داشته باشیم؟

وقتی از خودتان می پرسید نقش هدف در زندگی چیست؟ چرا باید در زندگی هدف داشته باشیم؟  و به ضرورت داشتن هدف در زندگی پی می برید آنگاه در مورد خودتان به درک بهتری می رسید.

به اغلب ما در تمام زندگی گفته شده، چه چیزی بگو، چه جوری فکر کن و چه کار کن و در زندگی چطور رفتار کن. و اکثریت ما هیچ وقت نشده که بنشینیم از خودمان بپرسیم “واقعا در زندگی چه می خواهیم؟” و  مهمتر از آن “واقعا چرا آن چیز را می خواهیم”.

این ویدئو یک نقطه شروع خیلی خوب برای شروع هدفگذاری در زندگی است . برای اینکه نقش هدف در زندگی را بدانیم. درک کنیم چرا باید در زندگی هدف داشته باشیم؟  و ضرورت داشتن هدف در زندگی پی ببریم.

از شما می خواهم به این ۲ سئوال در زیر همین پست جواب دهید :

  1. واقعا از زندگی چه می خواهید؟

  2. چرا آن چیز برای شما مهم است؟

نظرات خود را با دیگر دوستان هدفمند خود به اشتراک بگذارید. ایده بگیرید و الهام بخش دیگران باشید.

پیروز و هدفمند باشید

فریبا پیدنی

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. خواست من از زندگی این هست که شرایطی محیا بشه و به دانش و باور و ایمانی برسم که در طول بقیه ی عمرم از هیچ چیزی نه غمی داشته باشم و نه ترسی! و در زندگی خوشنام و خوشحال وشاد و ثروتمند باشم و بتونم به دیگر بندگان خداوند شادی ببخشم و با کارم و علمم به عده ی،بسیار زیادی از مردم شادی و خوشحالی ببخشم !
    وازین جهت برام مهم هست که باور دارم اگر چنین باشم به راه هدایت خداوندم پا گذاشتم،و مورد رضایت او قرار گرفته م!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن