دانلودهای رایگانعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستی

جذب ثروت و موفقیت – کی به آرزو هام میرسم؟

جذب ثروت و موفقیت به کمک قوانین جهان هستی

جذب ثروت و موفقیت - کی به آرزو هام میرسم؟Reviewed by وب آگاه on Apr 30Rating: 5.0جذب ثروت و موفقیت به کمک قوانین جهان هستیاگر آرزو و هدف مشخصی دارید، از آنجا که اساس خلقت بر خیر و رحمت و شادی و خوشبختی است، به محض اینکه آرزو یا خواسته ای در وجود شما شکل میگیرد جهان هستی بلافاصله آن خواسته و آرزو را اجابت میکند.

 

 

 

جذب ثروت و موفقیت به کمک قوانین جهان هستی – کی به آرزوهام میرسم ؟

به نام خداوند بخشنده مهربان

در این فایل صوتی به این سئوال میخوام پاسخ بدم : “کی به آرزوهام میرسم؟” آیا جذب ثروت و موفقیت فرمول خاصی دارد و آیا به کمک قوانین جهان هستی و قانون قدرتمند جذب میتوانم به خواسته هایم برسم ؟

برای جواب به این سئوال باید ماهیت وجودی انسان را دقیقتر بشناسیم و به مرحله بالاتری از خودآگاهی برسیم.

وجود انسان چیزی خیلی فراتر از بعد مادی و جسم فیزیکی است که میبیند. انسان از جنس انرژی است که از منبع لایزال پاک الهی سرچشمه گرفته است و این انرژی پاک برای مدتی مشخص در این جسم مادی متمرکز شده است.

تمام سلولهای بدن انسان ارتعاشهایی به جهان هستی ارسال میکنند و قویترین ارتعاش مربوط به فرکانس افکار  ماست. هر فکری که به ذهن انسان خطور کند دارای یک طول موج کاملا دقیق و مشخص است. یعنی ما با فکر کردن به هر موضوعی، یک فرکانس کاملا دقیق و مشخص به جهان هستی ارسال میکنیم.و همانطور که هریک از کانالهای رادیو روی کانال مشخص با ردیف و فرکانس مشخصی تنظیم شده است، نتایج افکار ارتعاشی ما نیز با خواسته و اتفاق مشخصی هماهنگ است.

پس ما با توجه کردن به هر موضوعی، سیگنالی کاملا مشخص به جهان هستی ارسال میکنیم که البته دارای نتیجه ای کاملا مشخص است. پس کلید رسیدن به هر آرزویی، قرار گرفتن در مدار آن آرزوست. هم فرکانس شدن با آن آرزوست.

همانطور که به عنوان مثال رادیو جوان روی موج F.M   ردیف ۸۰ مگاهرتز تنظیم شده و شما نمیتوانید در ردیف ۹۰ مگاهرتز به رادیو جوان دسترسی داشته باشید، پس افکار شما نتیجه ای کاملا مشخص برایتان رقم خواهند زد.

جذب ثروت و موفقیت – جذب آرزو هابه کمک قانون جذب

حال اگر آرزو و هدف مشخصی دارید، از آنجا که اساس خلقت بر خیر و رحمت و شادی و خوشبختی است، به محض اینکه آرزو یا خواسته ای در وجود شما شکل میگیرد جهان هستی بلافاصله آن خواسته و آرزو را اجابت میکند.

اما خیلی از افراد سرشار از ناکامی ها و نرسیدن به اهدافشان هستند! نه به این علت که شایستگی رسیدن به خواسته هاشان را ندارند، نه به این علت که بی عدالتی رخ داده و خداوند نیاز آنها را نادیده گرفته، بلکه فقط به این علت که در مدار رسیدن به آرزوهایشان نیستند. آمادگی دریافت و پذیرش آن آرزو را ندارند! و این در حالیست که خیلی از افراد این موضوع را نمیدانند !

از کجا بدانم چه فرکانسی دارم به جهان هستی ارسال میکنم و چطور میتوانم در شرایط پذیرش آرزوهام باقی بمانم؟

در فایل های قبلی به طور مفصل راجع به ساز و کار قوانین جهان هستی توضیح داده شد.

اما در جواب به این سئوال که از کجا بدانم چه فرکانسی دارم به جهان هستی ارسال میکنم باید گفت :

 افکار، صحبتها، و موضوعاتی که در طول روز بیشترین توجه شما را به خودش جلب کرده را به دقت بررسی کنید. ببینید در طول روز بیشتر به چه موضوعی فکر میکنید. در مورد چه موضوعی صحبت میکنید. با چه افرادی بیشترین معاشرت را دارید. فکر شما مشغول چه چیزهایی است. توجه غالب شما در طول روز نوع فرکانس شما را مشخص میکند.

جذب ثروت و موفقیت – جذب آرزو هابه کمک قانون جذب

اگر در طول روز بیشتر روی گرانی، تورم، بالارفتن قیمت دلار، بیکاری، ترافیک، آلودگی هوا و… تمرکز کردید و در مورد این موضوعات بیشتر صحبت میکنید پس فرکانس غالب شما بیشتر در مورد این موضوعات است و حتی اگر پول، آرامش یا هوای پاک بیشتری میخواهید آنها را بدست نمی آورید.

چون توجه شما بر ناخواسته هاست و هرچقدر بیشتر روی ناخواسته ها تمرکز کنید، طبق قانون قدرتمند جذب، بیشتر از جنس همان ناخواسته ها به زندگیتان جذب میکنید حتی اگر خودتان ندانید!

بر عکس اگر در طول روز مدام در مورد خانواده مهربانتان، دوستان خوب و همکاران محترم، شادیهای زندگی، امیدواری به روزهای اینده زندگی و کلا موضوعاتی که حس و حال خوب به شما میدهد صحبت میکنید، پس در فرکانس انرژی مثبت هستید و با ادامه این روند، به زودی اتفاقات مثبت، ثروت و موفقیت های شگفت انگیز بیشتر و بیشتری را به خود جذب خواهید کرد.

جذب ثروت و موفقیت – جذب آرزو هابه کمک قانون جذب

ساده ترین راه برای رسیدن به فرکانس آرزوهای من چیست؟

طبق قانون جهانی آفرینش، هر آرزویی که از دل انسان بگذرد و به ذهن انسان خطور کند قطعا اجابت شده است. پس تنها کاری که باید انجام دهید این است که خود را در مرحله پذیرش قرار دهید. یعنی خود را در حالتی تصور کنید که به آن آرزو رسیدید و از رسیدن به این آرزو لذت ببرید.

این قانون جهان هستی است. این کلید رسیدن به آرزوهاست.

هر اتفاقی و هر تجربه ای در زندگی ما پیش آمده از قبل به آن فکر شده بود. قبل از خلق هر تجربه ای باید به آن فکر و تمرکز کنید. این قانون است . . .

توضیحات کاملتر را در فایل صوتی بشنوید.

 

فایل صوتی “جذب ثروت و موفقیت به کمک قوانین جهان هستی – کی به آرزوهام میرسم؟”   

۲۴ مگ ——— ۱۷ دقیقه ———————————————— ⇓ دریافت

 

پا در مسیری نهاده ایم سراسر عشق، آرامش، شادی، نعمت، فراوانی ثروت، سلامت و سعادت . . . 

با درج نظرات خود در به جریان انداختن انرژی مثبت هوش جمعی و قرار گرفتن در مدار آرزوها همراه هم باشیم . . . 

[mailerlite_form form_id=1]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن