دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستی

چگونه به کمال واقعی برسیم؟ هدف ما از ورود به این دنیا چه بوده است ؟

آرزوهای من چه تاثیری بر جهان هستی دارد ؟

چگونه به کمال واقعی برسیم؟ هدف ما از ورود به این دنیا چه بوده است ؟Reviewed by وب آگاه on May 3Rating: 5.0چگونه به کمال واقعی برسیم؟ هدف ما از ورود به این دنیا چه بوده است ؟با داشتن آرزوهای متنوع به تکامل جهان هستی کمک کنیم . این آرزوها هستند که به جاودانگی منجر میشوند ...

اهمیت آرزوها

آرزوهای من چه تاثیری بر جهان هستی دارد ؟

تاثیرآرزوهای من بر جهان هستی

هدف غایی و نهایی من چیست ؟

چگونه به کمال واقعی برسیم؟

هدف ما از ورود به این دنیا چه بوده است ؟

هدف از خلقت من چه بوده است ؟

انسان موجودی مادی صرف نیست. انسان از دو بعد مادی و معنوی تشکیل شده است.بعد معنوی انسان را خردمند نامتناهی، الله، رب، خود درون یا … مینامند. مهم نیست چه نامی برای این بعد غیرمادی درنظر بگیریم. آنچه مهم است این است که این بعد غیرمادی وجود دارد.همیشه بوده، هست و همه انسانها به این منبع و سرچشمه پاک انرژی خالص به طور یکسان دسترسی دارند.

از آنجایی که همواره بعد مادی و غیر مادی ما به هم متصل هستند. و از آنجایی که بعد معنوی ما همواره خواهان رشد، پیشرفت، شادی و خوشبختی ماست بنابراین باید بدانیم از دیدگاه بعد غیرمادی، هدف از خلقت ما چه بوده؟ هدف ما از ورود به این دنیای خاکی چه بوده؟ هدف غایی و نهایی ما چیست؟ چگونه به کمال واقعی برسیم؟ و آرزوهای ما چه تاثیری بر جهان هستی دارند؟

هدف غایی و نهایی انسان آن است که : ” آن کسی بشویم که دوست داریم” . یعنی در هر موقعیتی هستیم، میل به بیشتر شدن (ثروت بیشتر، خانه های بیشتر، تفریح بیشتر، لذت بیشتر، آزادی بیشتر، عشق بیشتر، آرامش بیشتر، شادی و خوشبختی بیشتر و …) در درونمان شعله ور باشد.

و البته همزمان با میل به بیشتر شدن احساسات خوب داشته باشیم و ایمان ۱۰۰% داشته باشیم که یقینا تمام خواسته ها و آرزوهای ما برآورده شده است و به آینده شگفت انگیز خود خوشبین و مشتاق باشیم .

هدف ما از ورود به این دنیا چه بوده است ؟

هدف ما این بوده که آگاهانه سرنوشت خود را رقم بزنیم . هرچند اغلب ما این موضوع شگفت انگیز را فراموش کرده ایم !

هدف ما از ورود به این دنیا، آفرینش عمدی بوده است. آفرینش عمدی یعنی افکارمان را به طور عمدی به گونه ای انتخاب کنیم که به آنچه دوست داریم(ثروت، شادی، سعادت و …) برسیم. در واقع با داشتن آرزوهای رنگارنگ و نیل به آرزوهایمان قدرت نامتناهی الهی خود را به منصه ظهور بگذاریم. چرا که خودنمایی ما در  خلق خواسته هایمان، قدرت نمایی خداست !

تاثیرآرزوهای من بر جهان هستی

از آنجایی که انسان موجودی نامتناهی است. دارای آرزوهای نامتناهی نیز میباشد. در توضیح اهمیت آرزوها باید گفت هیچ وقت ارزش آرزوهای خود را دست کم نگیرید. چون تکامل کره خاکی به قدرت اندیشه شما برای رسیدن به آرزوهایتان بستگی دارد.

هرچقدر آرزوهای بیشتر داشته باشید جهان هستی بیشتر گسترش می یابد.

چگونه به کمال واقعی برسیم؟

آرزوهای متنوع و خواسته های رنگارنگ باعث شده جهان امروز اینقدر متکامل، پیشرفته و مدرن شود. اگر انسان از همان آغاز به حداقل ها اکتفا میکرد و هیچ آرزویی نمیکرد حالا ما در حال زندگی در غارها و در جایگاه انسان نخستین باقی میماندیم …

با داشتن آرزوهای متنوع به تکامل جهان هستی کمک کنیم . این آرزوها هستند که به جاودانگی منجر میشوند …

تاثیرآرزوهای من بر جهان هستی

توضیحات کاملتر در مورد اهمیت آرزوها و هدف غایی و نهایی انسان را در فایل صوتی بشنوید.

فایل صوتی هدف غایی انسان چیست؟ اهمیت آرزوهای ما در کامل جهان هستی —— ۱۹ دقیقه—-۲۶ مگ—–  ⇓ دریافت

 پا در مسیری نهاده ایم سراسر عشق، شادی، آرامش، ثروت، سلامت و سعادت ….

با درج نظر خود و مشارکت در اشاعه فرهنگ عشق، شادی، خوشبختی به جریان انرژی پاک و مثبت همگانی بپیوندید. نظرات شما در تکامل رسالت ما اهمیت دارد . لطفا در پایین همین صفحه نظر بگذارید.

 

[mailerlite_form form_id=1]
برچسب ها

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. سلام ، ولی چیزی که ساخته خود انسانه نمی تونه هدف نهایی یک انسان باشه.

    مثلا ماشین یا خونه یا پول…. اینا هیچ کدوم نمی تونن هدف اصلی باشن

  2. سلام بسیار ممنون از فایلهای صوتی ، لطفا اهنگهایی که در فایل صوتیهاتون میگذارید رو هم جداگانه بگذارید تا ما هم بتونیم دانلود کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن