دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستیکتابهای صوتیمقالات آموزشی

علت دیدن خواب و رویا چیست؟

علت دیدن خواب و رویا چیست؟Reviewed by وب آگاه on May 7Rating: 5.0علت دیدن خواب و رویا چیست؟آنچه در خواب و رویا میبینیم و حتی احساس میکنیم در حقیقت نگاهی است اجمالی به آنچه تا آن زمان به سمت خود جذب کرده ایم یا نشانه ای است از آنچه در جریان خلق آن هستیم.

آیا آنچه در خواب و رویا میبینم اهمیتی در زندگی من دارد ؟

در هنگام خواب و رویا  ضمیر آگاه و احساس عمیق ما از جسم فیزیکی جدا شده و موقتا در زمان خواب چیزی به سمت خود جذب نمیکنیم.

از آنجایی که در هنگام خواب ارتباط ما از بعد فیزیکی، موقتا جدا شده و آگاهی ما تا زمان بیدار شدن از خواب، از دنیای مادی قطع میشود بنابراین به هیچ موضوع خاصی تمرکز نداریم و طبیعتا اتفاق خاصی را به زندگی جذب نمیکنیم.

آنچه در خواب و رویا میبینم چطور؟

آیا آنچه در خواب میبینم یا رویا های من اهمیتی در زندگی ام دارند ؟

آنچه در خواب و رویا میبینیم و حتی احساس میکنیم در حقیقت نگاهی است اجمالی به آنچه تا آن زمان به سمت خود جذب کرده ایم یا نشانه ای است از آنچه در جریان خلق آن هستیم.

در واقع خواب و رویا ما نشان میدهد تا آن زمان افکار غالب ما حول و حوش چه موضوعی بوده اند. یا در حالتی متفاوت نشان میدهند در آینده قرار است چه اتفاقاتی را تجربه کنیم.

وقتی رویایی که در خواب میبینیم را درک کنیم و نسبت به آن آگاهی داشته باشیم، این آگاهی به طور موثری به ما کمک میکند قبل از آنکه افکارمان در زندگی مادی تجلی پیدا کند مسیر فکری خودمان را به درستی تشخیص دهیم.

برای ما بسیار ساده تر است که مسیر فکری خودمان را به واسطه هشدار رویاهایمان تصحیح کنیم تا اینکه پس از وقوع در دنیای مادی آن را اصلاح کنیم !  

توضیحات کاملتر را در فایل صوتی بشنوید.

فایل صوتی اهمیت خواب و رویا در زندگی ——– ۱۴ مگ —— ۹دقیقه ——-  ⇓دریافت 

 

[mailerlite_form form_id=1]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن