خانواده پویادانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتمقالات آموزشی

کتابهای موفقیت و ثروت

5 کتاب که برای ثروتمند شدن باید بخوانید!

کتابهای موفقیت و ثروتReviewed by وب آگاه on Jan 27Rating: 5.0کتابهای موفقیت و ثروتبرای اینکه ثروتمند شوید، باید اصول آن را بلد باشید. کتاب، بهترین مرجع برای یادگیری نکات جدید است. در این نوشته قصد داریم ۵ کتاب را به شما معرفی کنیم که با خواندنشان سریع تر به موفقیت مالی خواهید رسید.

برای اینکه ثروتمند شوید، باید اصول آن را بلد باشید. کتاب، بهترین مرجع برای یادگیری نکات جدید است. در این نوشته قصد داریم ۵ کتاب را به شما معرفی کنیم که با خواندنشان سریع تر به موفقیت مالی خواهید رسید.

  1. بیندیشید و ثروتمند شوید

اولین کتابی که خواندنش را به شما توصیه می کنیم کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» است. این کتاب تاثیر و قدرت بالایی دارد و یکی از ۵ کتاب پرفروش دنیا است. در این کتاب رموز موفقیت و ثروت به شما آموزش داده می شود. ناپلئون هیل، نویسنده این کتاب بر این باور است که همه اتفاقات از ذهن شروع می شود و برای ثروتمند شدن نیز ابتدا باید ذهنی ثروتمند داشت.

اگر می خواهید اصول ذهنی ثروتمند شدن را یاد بگیرید، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را چندین بار مطالعه کنید. این کتاب به پیشنهاد اندرو کارنگی، موسس شرکت فولاد، نوشته شده است. اندرو کارنگی رمز موفقیتش را به هیل گفت و در ازای آن از هیل قول گرفت که توصیه هایش را به گوش حداقل ۵۰۰ نفر دیگر برساند. قول او، موجب نگارش کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید شد.

  1.  ثروتمندترین مرد بابل

ثروتمندترین مرد بابل  در سال ۱۹۲۶ توسط جرج کلاسون نوشته شد. از آن زمان تاکنون این کتاب یک منبع بی نظیر برای آموزش اصول ثروتمند شدن به افراد است. در این کتاب داستان ثروتمند شدن یک کارگر بابلی را خواهید خواند. شیوه نگارش جرج کلاسون ساده است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد اعتراف کرده اند ثروتمندترین مرد بابل یکی از شیرین ترین وساده ترین کتابهایی است که در زندگیشان خوانده اند.

وقتی این کتاب را بخوانید متوجه می شوید برای ثروتمند شدن به ورد و جادو نیاز ندارید! راهکار ثروتمندی گفته شده در این کتاب بسیار ساده و قابل اجرا است. مثلا در این کتاب، نویسنده به شما پیشنهاد می کند ۱۰ درصد از درآمد خود را پس انداز کنید. کمتر از خواسته هاتان خرج کنید. پول خود را در جایی مطمئن سرمایه گذاری کنید و…

اگر خواهان کسب ثروت هستید، این کتاب جذاب را از دست ندهید.

  1. پول، رهبر بازی باشید

آنتونی رابینز سخنران و مربی انگیزشی مشهور و پرآوازه، این بار کتابی در زمینه موفقیت مالی نوشته است. با خواندن این کتاب متوجه می شوید آنتونی رابینز، در راهنمایی افراد به سمت موفقیت مالی نیز، توانایی خارق العاده ای دارد. رابینز در کتاب « پول، رهبر بازی باشید » نظر ۵۰ ثروتمند دنیا درباره ثروت آفرینی را جویا شده است و قدم به قدم اصول ثروتمند شدن را به خوانندگان نشان می دهد. اگر دوست دارید مصاحبه رابینز با افراد ثروتمند را بخوانید، کتاب « پول، رهبر بازی باشید » را تهیه کرده و آن را مطالعه کنید.

  1.  پدر پولدار، پدر بی پول

این کتاب را رابرت کیوساکی نوشته است. اگر دوست دارید بدانید افراد پولدار چه توصیه هایی به فرزندان خود می کنند کتاب « پدر پولدار، پدر بی پول » را مطالعه کنید. در این کتاب، رابرت کیوساکی با زبان ساده به مخاطب می گوید ثروتمندان چگونه ذهن کودکان را نسبت به جذب ثروت آماده می کنند و افراد فقیر چگونه ذهن بچه ها را از جذب ثروت دور می کنند. با خواندن کتاب « پدر پولدار، پدر بی پول » چهار راه پولسازی را یاد می گیرید. اگر دوست دارید اصول سرمایه گذاری و حتی قرض گرفتن! را بیاموزید، این کتاب پدر پولدار، پدر بی پول را مطالعه کنید.

  1.  اسرار ذهن ثروتمند

تی هارو اکر، نویسنده کتاب ” اسرار ذهن ثروتمند ” در این کتاب روش هایی را به شما آموزش می دهد که با استفاده از آنها می توانید ذهن و روان خود را برای جذب ثروت آماده کنید. تی هارو اکر با استفاده از اصول کتابش توانست در عرض دو و نیم سال میلیونر شود. کتاب ” اسرار ذهن ثروتمند ” یکی از کتابهایی است که با خواندنش می توانید ذهن خود را برای جذب ثروت آماده کنید.

 و اما فراموش نکنیم :

فراموش نکنید همانطور که جسم برای زنده و سالم ماندن به غذا و خوراک نیاز دارد، روح نیز به طور قطع به تغذیه مناسب نیاز دارد. مناسب ترین غذای روح، کتاب خوب است. اگر میخواهید ثروت و موفقیت را به زندگی خود جذب کنید باید و باید روی باورهای پولساز خود کار کنید.

کتابهای زیادی وجود  دارند که علاوه بر اینکه راز و رمزهای ثروتمند شدن را به ما می آموزند، ذهنیت ما را راجع به کسب ثروت تغییر میدهند. ۵کتابی که در اینجا معرفی شد باورهای قدیمی و مشکل دار ما را در مورد پول پیدا کرده و آنها را با باورهای مثبت و سازنده جایگزین میکند. برخی از کتابهای فوق به صورت فایل صوتی در وب آگاه تولید شده و میتوانید آنها را بشنوید.

لطفا راجع به مقاله فوق نظر دهید و در این هم افزایی ثروت و موفقیت سهیم باشید. در وب آگاه می آموزیم شادتر موفق تر و ثروتمندتر زندگی کنیم .

 

اگر مایلید این مقاله را به صورت یک فایل قابل پرینت رایگان دریافت کنید اینجا را کلیک کنید

 

دانلود رایگان لیست کتابهای موفقیت و ثروت

 

[mailerlite_form form_id=1]
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن