دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیت

داستان “هارو اکر” دستفروشی که الان میلیونر است !

راز موفقیت و جذب ثروت از زبان ثروتمندان موفق

داستان "هارو اکر" دستفروشی که الان میلیونر است !Reviewed by وب آگاه on Jan 17Rating: 5.0هارو اکر : اگر به چیزهای کوچک فکر کنید، فقط به همان کوچک‌ها می‌رسید!بزرگترین مانع برای رسیدن به ثروت ترس است. خیلی از مردم می‌ترسند به اهداف بزرگ فکر کنند. اگر به چیزهای کوچک فکر کنید، فقط به همان کوچک‌ها می‌رسید! آدم‌های ثروتمند برخلاف ترسی که دارند دست به عمل می‌زنند. اما آدم‌های فقیر به ترس اجازه می‌دهند که متوقفشان کند.

میخواهید راز موفقیت و جذب ثروت از زبان ثروتمندان موفق دنیا را بدانید؟ میخواهید بدانید چه ویژگی هایی باعث موفقیت جی کی رولینگ، ریچارد برانسون، وارن بافت، رابرت کیوساکی، ثروتمندان ایرانی، استیو جابز، بیل گیتس، اپرا وینفری، والت دیزنی و … شد؟ در وب آگاه  به کندوکاو در زندگی (کمی بیشتر از بیوگرافی) افراد موفق می پردازیم.  دلایل پیروزی و موفقیت شان در زندگی و مهم تر از همه اینکه : چه درس هایی برای موفقیت شما دارند؟ را بررسی میکنیم.

سلام، من تی هارو اکر (T. Harv Eker) هستم

من همان کسی که در نوجوانی روزنامه‌ها را تحویل می‌داد. بستنی اسکوپی می‌فروخت. در نمایشگاه کتاب، رمان پخش می‌کرد. همچنین در ساحل دریا، لوسیون برنزگی را تبلیغ می‌کرد و می‌فروخت.

من شرایط سختی داشتم و از ۱۳ سالگی شروع به کار کردم. اما حالا که این متن را برای شما می‌نویسم با افتخار می‌گویم: هم اکنون من یک «میلیونر» هستم.

آن سال‌ها سخت کار می‌کردم. ولی تلاش‌هایم چندان موفقیت‌آمیز نبود. نمی‌دانستم مشکلم چه بود که با وجود تلاش بسیار، موفقیت اندکی نصیبم می‌شد.

یادم می‌آید که آن موقع سرخورده شده بودم. اما کمی بعد شرایطم تغییر کرد. با راه‌اندازی یک فروشگاه وسایل ورزشی و در عرض ۲ سال و نیم، توانستم پول زیادی به دست بیاورم . توانستم ۱ فروشگاه را به ۱۰ فروشگاه تبدیل کنم.

من به شدت روی خودم، ذهنیات و احساساتم کار کردم. وقتی کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» را بخوانید متوجه این اصول خواهید شد. عمیق‌ترین کشف من در زندگی این بود که فهمیدم هر کسی یک «ترموستات داخلی پول» دارد. ترموستات داخلی پول، همان طرحی است که هر‌کس در ذهنش درباره پول دارد.

توصیه های “هارو اکر” برای موفقیت و جذب ثروت از زبان خودش

اگر با پول در حال مبارزه هستید، احتمالا به این خاطر است که طرح‌های اولیه پول با ذهن شما سازگار نیست. توصیه می‌کنم کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» را خوب بخوانید تا راز موفقیت و جذب ثروت از زبان ثروتمندان موفق را یاد بگیرید.

دوست دارم چند توصیه کوتاه به شما بکنم. نکات مهم را به شما می‌گویم . از شما می‌خواهم بعدا آنها را برای خود تکرار کنید تا در ذهنتان ماندگار شوند:

  • پول، آزادی می‌آورد. آزادی برای خرید آنچه می‌خواهید و آزادی برای انجام دادن کاری که می‌خواهید. پول به شما این اجازه را می‌دهد که به درون زندگی سر بخورید.
  • پول به شما کمک می‌کند تا از چیزهای بهتری در زندگی لذت ببرید و به دیگران کمک کنید. بالاتر از همه اینها، داشتن پول به شما این امکان را می‌دهد که دیگر انرژیتان را صرف نگرانی درباره نداشتن پول نکنید.
  • به یاد داشته باشید هرچه قدر رشد شما کنید، درآمد‌تان نیز به همان اندازه رشد می‌کند.
  • «راحت»، جایی است که الان در آن قرار دارید. اگر می‌خواهید به سمت جدیدی در زندگی خود برسید، باید ناحیه راحتی خود را بشکنید و کارهایی را انجام دهید که راحت نیستند.
  • یک باغبان برای تغییر دادن میوه های درخت، ریشه‌های آن را بررسی و اصلاح می‌کند. شما نیز اگر می‌خواهید امور آشکار زندگیتان را تغییر دهید، ابتدا باید امور نامرئی را تغییر دهید.
  • بزرگترین مانع برای رسیدن به ثروت ترس است. خیلی از مردم می‌ترسند به اهداف بزرگ فکر کنند. اگر به چیزهای کوچک فکر کنید، فقط به همان کوچک‌ها می‌رسید!
  • آدم‌های ثروتمند برخلاف ترسی که دارند دست به عمل می‌زنند. اما آدم‌های فقیر به ترس اجازه می‌دهند که متوقفشان کند.

مشتاقانه شما را به مطالعه کتاب‌هایم دعوت می کنم. «اسرار ذهن ثروتمند»، «ثروت سریع» و «۴ قدم برای خلق یک زندگی مرفه» کتاب‌هایی هستند که من نوشته‌ام.

می‌توانید برای دریافت چکیده و مهم‌ترین نکات کتاب‌های روانشناسی موفقیت و ثروت به وب‌سایت وب آگاه مراجعه کنید.

صحبت هایم را بارها و بارها مرور کنید. امیدوارم در آینده ای نزدیک، زندگی‌نامه شما را به عنوان یک فرد موفق، میلیونر، تاثیرگذار و الهام بخش بخوانم.

دوستدار شما، تی هارو اکر

[mailerlite_form form_id=1]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن