دانلودهای رایگانرشد مهارتهای فردیروانشناسی موفقیتعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستی

چگونه خودم را در شرایط جذب مثبت قرار دهم قانون جذب چگونه من را به خواسته هایم میرساند؟

چگونه خودم را در شرایط جذب مثبت قرار دهم قانون جذب چگونه من را به خواسته هایم میرساند؟Reviewed by وب آگاه افزایش آگاهی ثروت موفقیت on Apr 25Rating: 5.0چگونه خودم را در شرایط جذب مثبت قرار دهم قانون جذب چگونه من را به خواسته هایم میرساند؟براساس قوانین جهان هستی همه اتفاقات زندگی انسان نتیجه انتخاب خود اوست و هیچ اتفاقی بدون اجازه و خواست انسان در زندگی وی رخ نمیدهد. چه شما با این موضوع موافق باشید و چه نباشید قانون کائنات کار خودش را انجام میدهد و بر همین اساس عمل میکند.

چگونه خودم را در شرایط جذب مثبت قرار دهم؟ چطور فقط آن چیزی که مایل هستم را جذب کنم و از جذب ناخواسته های زندگی جلوگیری کنم ؟ قانون جذب چگونه من را به خواسته هایم میرساند؟

 بر اساس قوانین جهان هستی همه اتفاقات زندگی انسان نتیجه انتخاب خود اوست و هیچ اتفاقی بدون اجازه و خواست انسان در زندگی وی رخ نمیدهد.

چه شما با این موضوع موافق باشید و چه نباشید قانون کائنات کار خودش را انجام میدهد و بر همین اساس عمل میکند.

طبق قانون جذب هر چیزی شبیه به خودش را جذب میکند. فکر و احساسات خوب، اتفاقات  خوب و فکر و احساسات بد، اتفاقات بد را در زندگی رقم میزند حال چه شما اتفاقات زندگی را آگاهانه رقم بزنید، چه از روی بی توجهی ناآگاهانه شرایط ناخواسته را به زندگیتان وارد کنید. در هر صورت شما خالق و ایجاد کننده تمام شرایط، اتفاقات، افراد و … در زندگی خود هستید.

در فایل های صوتی قبلی به طور مفصل در مورد سازوکار قوانین جهان هستی و قانون قدرتمند جذب صحبت کردم. در این فایل صوتی به این سئوال میخوام جواب بدم : حالا که من میدانم تمام اتفاقات زندگی من بر طبق قانون جذب حاصل انتخاب من و درنتیجه ارسال فرکانس های من به جهان هستی است، چطور میتوانم خودم را در شرایط جذب مثبت قرار بدهم؟ چه کار کنم که از جذب افراد، شرایط و اتفاقات ناخواسته در زندگی ام جلوگیری کنم ؟

جواب اینه که در درجه اول شما باید از وجود قانون جهانی جذب و نحوه کار آن آگاه باشید. باید بدانید جهان هستی با نظمی بسیار دقیق و منسجم خلق شده و اداره میشود و هیچ اتفاقی تصادفی یا باری به هرجهت رخ نداده و نخواهد داد! پس اگر ما از وجود قوانینی که جهان هستی بر اساس آن اداره میشود آگاهی داشته باشیم و  نحوه کار با این قوانین را بلد باشیم آنگاه کنترل ۱۰۰درصد زندگی خودمان را به دست گرفته ایم.

از آنجایی که افکار انسان از جنس انرژی هستند و هر فکری که از ذهن ما خطور میکند با یک طول موج کاملا مشخص به جهان هستی ارسال میشود، جهان هستی نیز اتفاقی از جنس همان فکر و هم فرکانس با آن برای ما خلق میکند. دقیقا مانند انعکاس پژواک صدای ما در کوه !

با پذیرفتن این قانون و باور به این واقعیت که اساس خلقت خیر و برکت و شادی است. همچنین با دانستن این موضوع که افکار و احساسات بد بر خلاف ذات معنوی ما و در خلاف جهت وجود درونی ما است این احساسات منفی به مانند زنگ هشدار به ما اطلاع میدهند که مسیر را اشتباه رفته ایم و باید افکار و احساساتمان را اصلاح کنیم و با توجه و تمرکز روی افکار خوب و داشتن احساسات خوب، آگاهانه خودمان را در شرایط جذب اتفاقات، افراد و شرایط خوب قرار دهیم.

بنابراین همواره در هر مرحله ای از زندگی باید مراقب احساسات خودمان و افکار غالب روزمره خودمان باشیم. یعنی شناسایی کنیم در طول روز بیشتر به چه موضوعاتی فکر میکنیم و با چه افرادی بیشتر معاشرت داریم، به چه کارهایی بیشتر مشغول هستیم و اگر مجموع این کنش ها احساسات مثبتی در ما بوجود میارند این احساس مثبت پاسخ بعد معنوی ما به افکار ماست و این احساسات خوب نوید دهنده اتفاقات خوب هستند که در صورت استمرار این رویه، آن اتفاقات خوب به زودی در زندگی ما تجلی پیدا میکنند و برعکس. . .

در این فایل صوتی توضیحات و جزئیات بیشتری در پاسخ به سئوال فوق ارائه شده است.

 

دانلود فایل صوتی ” چطور فقط آن چیزی که مایل هستم را جذب کنم و از جذب ناخواسته های زندگی جلوگیری کنم ؟”

دانلود فایل صوتی ۱۷ دقیقه ۲۳ مگ                                                                                          ⇓ دانلود

 

باهم در مسیری پا نهاده ایم که نتیجه اش فراوانی، ثروت، سعادت، سلامت، آرامش و خوشبختی است …

 

پیروز و سربلند باشید

                                                    فریبا پیدنی

 

[mailerlite_form form_id=1]

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن