دانلودهای رایگانعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستی

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟ قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

آیا گاهی زندگی ناعادلانه به نظر میرسد؟

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟ قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوهاReviewed by وب آگاه on Apr 18Rating: 5.0چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟ قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوهاخیلی از ما ممکنه در حوزه روابط، دوستان خوبی داشته باشیم. در خانواده اعتبار بالایی داشته باشیم و ... اما چیزی که برای خیلی از ما مهمتره اینه که حساب بانکی بالایی داشته باشیم. استقلال مالی داشته باشیم تا آزادانه تر بتوانیم ایده هایی که داریم را اجرایی کنیم. تا دیگر نگران اقساط بانکی، اجاره بهای منزل و خرجهای جورواجور زندگی نباشیم.

قانون جذب ثروت – چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟ قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها . در این فایل صوتی در مورد قانون جذب ثروت صحبت میکنم. میخوام با هم بررسی کنیم داستان پول چیه که سراغ خیلی از ما نمیاد !

خیلی از ما ممکنه در حوزه روابط، دوستان خوبی داشته باشیم. در خانواده اعتبار بالایی داشته باشیم و … اما چیزی که برای خیلی از ما مهمتره اینه که حساب بانکی بالایی داشته باشیم. استقلال مالی داشته باشیم تا آزادانه تر بتوانیم ایده هایی که داریم را اجرایی کنیم. تا دیگر نگران اقساط بانکی، اجاره بهای منزل و خرجهای جورواجور زندگی نباشیم.

دقت کنید اگر در مورد پول اینقدر صحبت زیاده و تمرکز بیشتر افراد جامعه روی مسائل مالی و پول هست. به خاطر این نیست که پول راه رسیدن به سعادت یا ریشه همه بلاهاست. بلکه به این دلیله که بیشتر شما روزانه صدها یا هزاران بار با موضوع پول سروکار دارید. بنابراین پول عامل مهمی در ساختار ارتعاشی و فاکتور مهمی در پیشبرد اهداف زندگی شماست.

بنابر این اگر بتوانید به طور موفقیت آمیزی موضوع پول را که تمام وقت و هرروز روی زندگیتان اثر میگذارد کنترل کنید. اگر بتوانید قانون جذب ثروت را یادبگیرید. کار مهمی انجام داده اید. به عبارت دیگر از آنجا که درصد خیلی زیادی از افکار شما در طول روز حول موضوع پول یا موفقیت مالی می چرخد، به محض اینکه بتوانید عملا افکارتان را کنترل کنید، موفقیت مالی تان حتما بیشتر میشود . همچنین نتیجه آن موفقیت آماده تان میکند تا همه قسمتهای دیگر زندگیتان را آگاهانه بهبود ببخشید.

داستان پول، قانون جذب ثروت و راز جذب ثروت من چیست ؟ چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

واقعیت این است که ذهن خیلی از افراد برای فقر برنامه ریزی شده است. تا زمانی که ضمیر ناخودآگاه افراد با پول و موضوع مالی هماهنگ و همراستا نباشد، کار و تلاش فیزیکی به نتیجه ای نخواهد رسید. به همین دلیل تلاشهای فیزیکی ما اغلب نمیتونه مشکلات مالی ما را حل کنه یعنی هرچقدر بیشتر تلاش کنیم و زحمت بکشیم لزوما پول و درآمد بیشتری کسب نمیکنیم.

در این فایل صوتی در مورد همین موضوع میخوام صحبت کنم. در مورد تغییر برنامه ربزی ذهن. با تغییر برنامه ریزی ذهن همه نتایج زندگی ما تغییر میکنه .

اگر دوست دارید شرایط مالی خودتون را تغییر بدید. اگر میخوایید موفق باشید. اگر میخوایید ثروتمند باشید. اگر میخواهید خوشبخت باشید باید افکارتان و باورهایتان را تغییر بدید. اگر میخوایید در این دنیا خوشبخت و در آن دنیا هم سعادتمند زندگی کنید باید باورهای ذهنی خودتان را  در مورد خوشبختی، ثروت و موفقیت عوض کنید. باید قانون جذب ثروت را بدانید.

پس بیایید به جای اینکه تقصیر شکست ها و ناکامی هامون را به گردن والدین، خانواده، جامعه و دیگران بندازیم ، خودمان را مقصر بدونیم.  بپذیریم با تغییر افکارمان، دنیایمان را میتونیم تغییر بدیم. اگر اینکار را انجام بدیم نتایج زندگیمون حتما تغییر میکنه. پس تو هم برای اینکه خوشبخت بشی و سعادتمند بشی باید اینکار را انجام بدی . اگر میخوایی ثروتمند بشی باید باورها و فرکانس های ارسالی به جهان هستی را تغییر بدی .

امروز در این فایل صوتی در مورد این موضوع مهم میخوام صحبت کنم : پول و قانون جذب ثروت ! و این سئوال را میخوام بررسی کنم که چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

برای اینکه مفهوم جهانی و ثابت قانون جذب ثروت را یاد بگیرید. باید بپذیرید که تک تک اتفاقات زندگی ما به واسطه افکار ما و فرکانسی که به جهان هستی میفرستیم به وجود آمده است.

میزان پول، ثروت و دارایی شما، سلامت جسمانی شما، طرز رفتار دیگران با شما، شغلی که اکنون دارید میزان خوشبختی شما، همه و همه به علت داستانی که برای زندگیتان تعریف کردید. به علت طرز فکر قالب شما و به علت فرکانسی هستش که به جهان هستی ارسال میکنید. به علت باورهایی بوده که تا الان داشتید.

اما باورها چطور در ما شکل گرفتند؟

باورها نتیجه افکاری هستند که بارها و بارها تکرار شده اند. افکاری که حاصل طرز تربیت ما توسط والدین ماست. حاصل آموزشهایی که در مدرسه گرفتیم. حاصل آموزه هایی که از برنامه های تلویزیون و رسانه ها به ما رسیده است. حاصل تعلیمات مذهبی که به ما رسیده. پس باورهای ما متاثر از مجموعه افراد، شرایط، و اتفاقاتی بوده که تا به حال با آنها مواجه شده ایم.

اما خبر خوب اینه که مهم نیست تا به حال چطور زندگی کردید.چه باورهایی داشتید و به چه آرزوهایی از زندگیتان رسیدید. مهم نیست تا به حال در چه آرزوهایی ناکام بودید. مهم نیست الان در چه موقعیتی از زندگی هستید. چرا که قوانین ثابت و ساده ای وجود دارند که به کمک آنها میتوانید زندگی دلخواهتان را خلق کنید.

اگر مثل خیلی از مردم به خاطر نرسیدن به خیلی از خواسته هاتان غمگینید. اگر دوست دارید پول زیادی داشته باشید و ثروت بیشتری جذب کنید ولی همیشه خودتان را در بی پولی میبینید. اگر از شغلی که دارید راضی نیستید ولی احساس میکنید در این موقعیت شغلی گیر کرده اید و چاره ای هم ندارید. . .

نگران نباشید . نگران نباشید چون شما میتوانید با یادگرفتن و به کار بستن قوانین جهان هستی با آشنایی با قانون جذب ثروت زندگی ایده آل خودتان را داشته باشید.

این قوانین رسیدن به موفقیت و خوشبختی حتمی را به شما یاد میده. این قوانین به شما یاد میده که هیچ خواسته ای نیست که نتوانید به آن برسید.

پس الان در هر شرایطی که هستید اگر طرز فکرتان را نسبت به مسائل زندگی عوض کنید و داستان متفاوتی برای زندگیتان تعریف کنید نتایج متفاوتی هم خواهید گرفت.

همه ما موفقیت بیشتری در زندگی میخواهیم و برای رسیدن به موفقیت بیشتر هرکاری که هرکسی به ما گفته انجام دادیم.اما موفقیتی که به دنبالش بودیم به کندی به سراغ ما اومده. در خیلی از مواقع برای رسیدن به موفقیت و جذب ثروت، سخت تلاش کردیم اما انگار  کارها اصلا جلو نمیرن. خیلی وقتها میبینیم هرچه بیشتر تلاش میکنیم کمتر نتیجه میگیریم. هرچه بیشتر بدنبال موفقیت و ثروت باشیم بیشتر از موفقیت و ثروت دور میشویم.

 

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی باشید که در برخورد با مسائل زندگی با خودتان کلنجار میروید شاید شما هم  تا به حال این سئوالات را از خودتان پرسیده اید :

 1. چرا والدین، مربیان و مبلغان دینی که اصول زندگی را به ما آموزش میدن، خودشون افراد موفقی نیستند و به موفقیت و ثروتی که شایسته است نرسیدند؟

 2. بدتر از آن، چرا کسانی که ظاهرا آن قوانین را رعایت نمیکنند بدون عمل کردن به اصولی که ما با تمام تلاش یادگرفتیم و به کار بستیم، دارند اینقدر موفقیت کسب میکنند؟

 3. یعنی چه ؟ کجای کار ایراد دارد؟ چطور ممکنه کسانی که اینهمه تلاش میکنند اینقدر کم دریافت کنند و کسانی که ظاهرا خیلی کم کار میکنند اینقدر زیاد دریافت کنند؟

 4. تحصیلاتی که اینهمه پول صرفش کرم هیچ فایده ای نداشته آنوقت آن مالتی میلیونر دیپلم هم نداره !!!

 5. چرا کار و تلاش شدید من نتیجه لازم را به بار نیاورد؟

 6. چرا تعداد خیلی کمی از آدمها واقعا ثروتمند میشوند ولی بیشتر آدمها برای زنگی بخور و نمیر جان میکنند؟

 7. من چه چیزی کم دارم ؟ قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها چیست؟

 8. آدم های موفق و ثروتمند چه چیزی میدانند که من نمیدانم ؟

 9. آیا نهایت سعی و تلاش خود را کردن کافی نیست ؟

 10. آیا موفق و ثروتمند شدن فرمول خاصی دارد که من از آن بیخبرم ؟

 11. قانون جذب ثروت و راز جذب ثروت من چیست ؟

 12. چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

 این سئوالها و ده ها سئوال مشابه ممکن است تابه حال به ذهن خیلی از ما خطور کرده باشد. در این فایل صوتی علت عدم موفقیت، فقر و ناکامی افراد توضیح داده میشود.  تا علت و اشکال شکست ها و ناکامی های خودمان را ریشه یابی نکنیم نمیتوانیم آن ها را درمان کنیم.

در فایل صوتی بعدی که ۳ روز آینده در وب آگاه منتشر میشود قوانین ثابت و قطعی موفقیت و قانون جذب ثروت را توضیح خواهم داد.

قوانینی که جهانی هستند، کلی و فراگیرند. فرقی نمیکند شما در کدام نقطه دنیا زندگی میکنید. فرقی نمیکند چند سال دارید و در چه موقعیتی زندگی میکنید. حتی اگر زندگی خوبی دارید، زندگی میتواند خیلی خیلی بهتر از چیزی باشد که الان هست.

 

این فایل های صوتی در ۴ قسمت با محوریت این موضوع که چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟ تهیه شده است. و گام به گام از شناخت باورهای محدود کننده و موانع ذهنی که ما را در زندگی عقب نگه داشته شروع میشود تا به ساختن باورهای قدرتمند و تغییر برنامه ریزی ذهن برای جذب هرچه بیشتر قوانین موفقیت و قانون جذب ثروت منتهی میشود.

شما هم اگر خواهان موفقیت بیشتر، شادی بیشتر، ثروت و فراوانی بیشتر و در کل خوشبختی بیشتر در زندگی هستید فقط و فقط باید روی خودتان و باورهای ذهنی خودتان کار کنید و مطلقا عدم موفقیت خود را به عوامل بیرونی نسبت ندهید.

 

۲سئوال مهم در این فایل صوتی پرسیده شده است. حتما و حتما قبل از گوش دادن به فایل بعدی جواب این دو سئوال را با دقت و جزئیات پایین همین صفحه بنویسید تا در فایل بعدی با آمادگی بیشتری ذهن را آماده پذیرش باورها و نقشه ذهنی جدید کنید.

 

باهم در مسیری پا نهاده ایم که نتیجه اش فراوانی، ثروت، سعادت، سلامت، آرامش و خوشبختی است …

 پیروز و سربلند باشید
                                                    فریبا پیدنی

 

فایل صوتی آیا گاهی زندگی ناعادلانه به نظر میرسد؟ قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها     ۳۹ مگ —- ۲۸ دقیقه —- ⇓ دریافت

 

[mailerlite_form form_id=1]

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن