دانلودهای رایگانروانشناسی موفقیتعلم خلق آگاهانه - قوانین جهان هستیمقالات آموزشی

چگونه میتوانیم سریعتر به اهدافمان برسیم ؟ فایل اول

چه زمانی به خواسته ام میرسم ؟

چگونه میتوانیم سریعتر به اهدافمان برسیم ؟ فایل اولReviewed by وب آگاه افزایش آگاهی ثروت موفقیت on Apr 20Rating: 5.0چه زمانی به خواسته ام میرسم ؟

به نام خداوند بخشنده مهربان

در مورد این موضوع میخوام صحبت کنم که چگونه میتوانیم سریعتر به اهدافمان برسیم. از آنجایی که انسان از دو بعد مادی و معنوی تشکیل شده است. باید از ماهیت وجودی خودمان و ارتباط بین بعد مادی و معنوی خودمان باخبر باشیم. باید بدانیم حقیقتا که هستیم؟ چرا به بعد فیزیکی یا دنیای مادی آمده ایم؟ باید خود واقعی مان را بشناسیم. باید از شکوه و عظمت وجود خودمان آگاه شویم.

چون انسان تا خودش را نشناسد نمیتواند هدف ها و آرزوهایش را در زندگی تشخیص دهد. تا خودش را نشناسد نمیتواند راه رسیدن به اهدافش را پیدا کند. فقط در حضور شفافیت و آگاهی از ماهیت وجودی مان و یادگیری قوانین جهان هستی میتوانیم به آمال و آرزوهایمان برسیم.

برای پاسخ به سئوالات فوق باید بدانیم :

  • انسان موجودی مادی و غیرمادی است که در بدن و جسمی که میبینید موجودیت یافته است.
  • حقیقت وجودی انسان بیش از جسم مادی است که میبیند.
  • ما انسان ها در حقیقت تعمیم یافته منبع انرژی و بعد روحانی(خدا) هستیم.
  • چون انسان دارای بعد روحانی و متعالی از جنس خداست پس انسان بسیار با شکوه و با عظمت است و باید قدر این شکوه و عظمت وجود خود را بداند.
  • ما انسان ها ارزشمندترین و متعالی ترین موجودات روی زمین هستیم. حق مسلم ما خوشبختی و لذت دائمی از زندگی است.

آنچه ارزشمند است این است که بدانیم وجودی در درون خود داریم. هرگاه به وجود خود درونی مان پی ببریم و ارتباط بین روح و جسم را بدانیم، راهنمای حقیقی زندگی را پیدا کرده ایم.

باید بدانیم اشرف مخلوقات هستیم زیرا :

اولا: دارای قوه تفکر هستیم که ابزاری برای رشد و تعالی ماست.

ثانیا: دارای قدرت خلاقیت هستیم که ابزاری است برای خلق و پدید آوردن هر آنچه میخواهیم.

ما باید بدانیم یک موجود درجه۲ نیستیم که برای اول شدن تقلا کنیم، بلکه خالقی هستیم که همه منابع قدرت و انرژی برای پیشرفت و تعالی در دست ماست.

ما با هر حرکت و عمل خود(موفقیت، شکست، درس خواندن، نخواندن، ازدواج، طلاق، مرگ، زندگی، اعتیاد و سلامت ما و . . . ) به جهان هستی نفع میرسانیم. از آنجایی که هر عمل ما موجب گسترش جهان هستی و نفع رساندن به جهان هستی است، پس جهان هستی هم میخواهد ما از میوه های درخت زندگی بهره مند شویم.

حقیقت آنست که ما انسان ها جزئی از منبع انرژی پاک و مقدس و مورد لطف و عشق الله یکتا هستیم . ما به این دنیا آمده ایم تا شادی بیافرینیم تا شاد زندگی کنیم، آرزوهای رنگارنگ داشته باشیم و با خلق آرزوهای خودمان باعث گسترش جهان هستی شویم.

همه ما به منبع و سرچشمه این انرژی پاک دسترسی داریم . همه بدون استثناء به راهنمای درون خودمان متصل هستیم ولی بسیاری از ما به علت سرگرم شدن به زندگی دنیا، این موضوع را فراموش کردیم.

در این سری فایل ها به طور واضح و شفاف به یکی از مهمترین سئوالات زندگی پاسخ داده شده . توضیحات مقدماتی اما بسیار اساسی و ضروری در این فایل صوتی آمده و شروع یادگیری قوانین جهانی موفقیت و سعادت در فایلهای بعدی مطرح شده است. 

اگر میخواهید شاد زندگی کنید، اگر میخواهید ثروتمند زندگی کنید، اگر میخواهید خوشبخت باشید و در یک کلام اگر میخواهید سعادت دنیا و آخرت را بدست بیاورید باید به منبع پاک و مقدس الله یکتا دسترسی پیدا کنید. باید با سیستم آفرینش خلقت و قوانین هستی که خداوند توانا به وسیله آنها این جهان شگفت انگیز را خلق کرده آشنا باشیم و این قوانین را به کار بگیریم.

 

پا در مسیری نهاده ایم سراسر عشق، آرامش، شادی، نعمت، فراوانی ثروت، سلامت و سعادت است. . . 

ادامه این فایل صوتی را حتما گوش کنید

 

[mailerlite_form form_id=1]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن